Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KWADRATOWA MASAKRA 3 - [NO PREMIUM] [WL:ON] [PVP:ON] 1.5.1 - OSTATECZNIE OFICJALNY TEMAT !


xavierxcreper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png


Kwadratowa Masakra 3


ip.png



s6.mineserv.eu:12371


typ.png



Kwadratowa Masakra 3


sloty.png



20


potwory.png



tak


zwierzeta.png



tak


pvp.png



tak


premium.png



nie


nether.png



tak

wl.png



tak


ekipa.png



[H@]Piki245 , [Admin] UnfoMintaj [Moderator] Callach


info.png



Serwer z whitelistą ( DZISIAJ WL ON ) - istnieją 2 drużyny - : biała oraz czarna . To ty decydujesz do której drużyny chcesz dołączyć. Jeżeli chcesz dołączyć do którejś z drużyn napisz Adminowi do której !
Mój nick : xavierxminecraft

Drużyna : biała - Jak coś :D .! - -

Podanie na wl :

Nick :

- wiek (PRAWDZIWY Może być nawet 5 :D):

, bedziesz griefowal oraz kradl ? :

Czy jesteś ogarnięty ? :

Proszę pisać w komentarzach podania - nie na PW w przeciwnym razie nie odpowiadam !

@Ps. Proszę nie spamować mi tutaj " serwer głupi bla bla bla ... " . To bez sensu !

//

Opublikowano

Nick :kamix150


- wiek (PRAWDZIWY Może być nawet 5 :D):rocznikowo 12


, bedziesz griefowal oraz kradl ? : NIE!


Czy jesteś ogarnięty ? : Oczywiście że tak


Ps. Chce być w białej drużynie. :D

kamix150_eune_25_0_logo.png

Opublikowano

Nie da się grać na tym servie ledwo weszłem i dołaczyłem do drużyny to już zabijaja. Nie polecam

kamix150_eune_25_0_logo.png

Opublikowano

Podanie na wl by Skate :)


Nick : SkateSkill


- wiek (PRAWDZIWY Może być nawet 5 :D): 14


, bedziesz griefowal oraz kradl ? : Nie i Nie :)


Czy jesteś ogarnięty ? : Tak w 79% :)

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Nick : xNouvel


- wiek (PRAWDZIWY Może być nawet 5 :D): 14


, bedziesz griefowal oraz kradl ? : Oczywiście, że nie będę.


Czy jesteś ogarnięty ? : Jasne


Chce byc w białej drużynie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...