Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie można się połączyć z Bazą danych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Notice: Undefined index: Ques in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 111
Notice: Undefined index: Ques in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 113
Notice: Undefined index: BirthYear in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 117
Notice: Undefined index: BirthMonth in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 119
Notice: Undefined index: BirthDay in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 121
Notice: Undefined index: Addr in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 123
Notice: Undefined index: PostCode in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 125
Notice: Undefined index: Mobile in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 127
Notice: Undefined index: Telephone in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 129
Notice: Undefined variable: error in C:\xampp\htdocs\controllo.php on line 148
Warning: mysql_connect(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Nieznany host. in C:\xampp\htdocs\conn.php on line 2
Warning: mysql_connect(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Nieznany host. in C:\xampp\htdocs\conn.php on line 2

 

 

 


Nie mozna polaczyc sie z baza danych!

 

 

 

 

Taki mam błąd na mojej stronie pod server hamachi!!

Oto strona !!

 

 

 

 

 

Pomoze mi ktos z tym!!

Tak sie pojawia jak chce sie zarejestrowac !!

Apache wylacza mi sie po 3 sec:)

Skype wyłączony,jest na dysku C,wiec nie wiem o co chodzi

Nie moge wlaczyc tez portu 80 i 3306 !!w PortMapie!!

 

 

Za pomoc beda + i 5!!

Opublikowano

Wyłącz antywira, zaporę sieciową, zaporę systemu, sprawdź czy dobrze wpisujesz dane ip itp.

A jak nie pomoże przeinstaluj xampa

Opublikowano

albo tutaj co jest źle.... Wszystkie programy wyłączone.....!!!

 

 

 

http://speedy.sh/HgJ2K/Bez-tytulu.png
 

 



Wyłącz antywira, zaporę sieciową, zaporę systemu, sprawdź czy dobrze wpisujesz dane ip itp.

A jak nie pomoże przeinstaluj xampa

Wyłączyłem to wszysto i dalej dupa...

Opublikowano

Twój serwer nie łączy się z stroną ;)

Weź postaw serwer od nowa, potem zobacz czy działa, chyba że wpisujesz źle hasło albo w kodzie strony czegoś brakuje, dlatego masz błąd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...