Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomieszczenia do gildyjnego zamku.


AhsasYerg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podawajcie propozycje na pomieszczenia do zamku gildii.

Żeby były funkcjonalne, np. księgarnia, w niej byłby enchant, magazyn itp.

 

Polecą lajki.

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Farmy i uprawy - ziemniaki, marchew, pszenica, trzcina cukrowa, kaktusy, kakaowiec, brodawki.

Fabryka kamienia, bruku, obsydianu

Magazyn

Warsztat - enchant, kowadło, workbench etc.

Przepalarnia - piece

 

Jak jeszcze coś wymyślę to edytuję ;-)

Opublikowano

F5

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

F5

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

F5

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

F5

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

F5

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Jak ja uwielbiam gdy niektórzy mylą zamek z grodem xD

Moje propozycje:

Magazyn

Pokoje dla członków gildi

"Wielka Biblioteka" (ładnie wygląda)

Wielka jadalnia by mogli się wszyscy spotkać

Kilka mniejszych salonów

Sala Konferencyjna dla ludzi z większą rangą

Zbrojownia

Sala do enchantu

Opublikowano

Trafny temat, być może będzie popularny :)

A więc moje wyobrażenie idealnej gildii (podam wszystkie pomieszczenia i wytłumaczę po co są)

Cała gildia ma swoją siedzibę w "kuli", budynek na 5 pięter i dziurkę jakby od oponka, po środku znajduje się ręcznie robione drzewo junglowe które wyrasta z podziemnego ogrodu [ 1 piętro (pod ziemią)]. We wnętrzu pączka jest szkło przez które można zobaczyć owe drzewo. Ze 4 stron "oponka" są wejścia. Jak wiadomo oponek nie jest kwadratowy dlatego wejść można schodami które prowadzą do 3 piętra. No to podałem ogólne wyobrażenie od zewnątrz, teraz wnętrza, tzn. pomieszczenia:

1 piętro:

- Ogród który znajduje się na środku pomieszczenia.

- Farma która zajmuje resztę pomieszczenia.

2 piętro:

- Całe piętro zajmuje magazyn, gdyż wiadomo, przy większej ilości osób (6) skrzyneczki szybko się kończą. W środku znajduje się 8 filarów, po 2 na każdą stronę świata.

3 piętro:

- Jest to piętro hodowlane, znajdują się tu krowy, kury, psy i koty

4 piętro:

- Całe piętro jest zajęte na sale obrad. Dookoła szkła przez które widać drzewo znajduje się stół (po polsku to znaczy że ten okrągły stół ma dziurę w środku)

Przy stole oczywiście krzesła. Dookoła można zobaczyć herb frakcji, mapy, oczywiście listę członków, ich obowiązki, członków rady itd.

5 piętro:

- Z powodu tego iż konie obejmują tu ważną rolę mają swoje własne piętro. Po lewej stronie osły, od wejścia źrebaki, po prawej normalne konie a naprzeciw źrebiąt muły.

6 piętro:

- Bardzo ważne piętro, znajdują się tu miejsca prac członków gildii. Kuźnia, biblioteka itd

 

Czemu nie ma pokoi i świnek? Już tłumaczę:

Pokoje to niepotrzebny dodatek który więcej odbiera niżeli daje. Jeżeli w gildii do której należycie są pokoje to radzę z niej migiem się usunąć gdyż możliwe jest że lider nie ufa swoim podwładnym lub po prostu nie potrafi prowadzić gildii. Po to jest magazyn aby wszyscy tam kładli swoje rzeczy. Kładąc rzeczy do magazynu musimy zaufać członkom gildii że nic nie okradną co daje to iż jesteśmy bardziej ostrożni w rekrutacji. To jest tylko jeden z powodów.

A co do świnek. Po co one nam? Mamy krówki które dają nam nie tylko mięsko ale też skórę. Świnki niepotrzebnie zajmują miejsce.

 

Przepraszam że tak chaotycznie ale pisałem na szybko ;)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...