Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xxx | Survival + Frakcje [Szybki-exp] [Drop z rud] [150 slotów] [16GB] [Nowy system frakcji]


mateusz361

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


dnzz2o.jpg

ip.png
46.105.133.117:25002
specyfikacja.png
Typ serwera: Survival + Frakcje [SZYBKI-EXP] [DROP Z RUDY ! ]
Slotów: 150

Whitelist: Nie
Premium: Nie
Moby: Tak
Potwory: Tak
PvP: Tak

administracja.png
[Właściciel] Locker

[Właściciel] xPolishMe

[Admin] XTheZapalaX

[Admin] Linkin47

Poszukujemy paru osób na stanowisko KidModa. Ilość KidModów zależy od osób grających na serwerze.
pluginy.png
Znakomicie dobrane.
platne.png
Na serwerze można zakupić frakcję, która na serwerze kosztuje 5x diax, 5x tnt, 5x skóra, 5x slimeball.

Istnieje też możliwość kupna rang premium.

Info dot. rang dostępne pod komendami: /vip, lub /svip.


opis.png

W
2024 roku Europa zaczęła wytwarzać zbyt dużo, niebezpiecznego gazu-
dwutlenku węgla. Przyczyniło się to do powiększenia dziury ozonowej.
Ciepłe prądy morskie przekierowują wiatry słoneczne w stronę naszego,
dawnego kontynentu...Rok
2025. Cała Europa przeniosła się na kontynent afrykański. Tam zaczęli
bezpiecznie żyć, ponieważ zmiany klimatyczne były tak wielkie że w
Egipcie panowały warunki jak na Syberii.W
roku 2038 wysłano grupa dzielnych najemników udało się na ekspedycje
sprawdzającą tereny dawnej Europy, a ty byłeś jej jednym z nich. W końcu
dotarłeś do swojej stolicy- Warszawy. Udało ci się poznać w cieniu
wielkich drzew, tylko jeden ocalały budynek... Łazienki Królewskie. Parę
dni później twoja ekipa spostrzegła kilku tubylców. Okazało się ze na
śmiercionośnych terenach istniały różne frakcje. Twoim zadaniem jest
przetrwać samemu lub w drużynie tworząc własne gildie. Od Ciebie zależy
którą ścieżką podążysz.

Powodzenia!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...