Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

!GILDIE 1.5.2! [HP NAD GŁOWĄ] [PVP] [Non-Premium] [GILDIE/SURVIVAL]


ZielonyJoint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już nie ma serwera z modami ;/

Niestety, no ale masz serwer gildie :)

Mam nadzieje że wszyscy 2,5 tysiąca osób zarejestrowanych na serwerze przejdzie na serwer z gildiami i będą wielkie wojny :)

Jak na razie 0 osób :(

Opublikowano

Admin wielce kulturalny wobec graczy :) <-- Uwaga to sarkazm :D

 

I postaraj się bardziej na serwerkiem ;]

Nie skomentuję tego...

Chciałem dojść do rozejmu słownego no ale ty masz to w dupie i dalej wyzywałeś no to taki miły jestem...

Opublikowano

@refresh

Wbijajcie wbijajcie, wczoraj pobiliśmy rekord było na serwerze 20 graczy :P

A teraz już tylko 3, ale to pewnie przez to że jest niedziela :)

Opublikowano

Serwer świetny ;)

 

-Admin pomaga w razie problemów (Ja miałem np.)

-Pluginy są świetnie dobrane do serwer'a

-Fajny drop z stone.

 

Pozdrawiam Dedazen ;)

341632-pawico234

Opublikowano

Serwer świetny ;)

 

-Admin pomaga w razie problemów (Ja miałem np.)

-Pluginy są świetnie dobrane do serwer'a

-Fajny drop z stone.

 

Pozdrawiam Dedazen ;)

Dziękuję za pozytywny komentarz :) Mam nadzieje że zostaniesz z nami do końca :)

Opublikowano

Serwer jak każdy inny niczym się nie różni. :( Moglibyście coś dodać co by urozmaiciło rozgrywke. ;)

Opublikowano

Serwer jak każdy inny niczym się nie różni. :( Moglibyście coś dodać co by urozmaiciło rozgrywke. ;)

Jak na razie nie da się nic dodać ponieważ serwer jest na 1.5.2 i jeszcze nie ma na tą wersję wielu pluginów :P A połowa z 1.5.1 nie działa lub się buguje :)

Opublikowano

Dlatego, że zrobiliście serwer frakcji gdzie jest ich aktualnie mnóstwo. Musicie zrobić serwera jakiego jeszcze nie ma typu Lava Survival :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...