Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][DiaxEqProt4 Na start!][PvP] ◤ DeadPvP ◥ Serwer tworzony z pasją!


IntelC0r3PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


ADRES IP : Deadpvp.srvmc.pl Lub jesli nie działa: s49.mineserv.eu:12634


9WWTt.png


ADRES IP : DeadPvP.srvmc.pl Lub jesli nie działa: s49.mineserv.eu:12634


TYP : PvP


SLOTY : Wystarczająco !


WERSJA : 1.5.1


PREMIUM : dialog_cancel.png


BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png



MkYhE.png


Pluginy na serwerze są idealnie dobrane i zoptymalizowane, aby gra była miła i bez lagów.



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


ADMINISTRACJA :


Właściciel :: IntelCorePL


KidMod :: SamoZuo


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Jest dodany plugin dzięki któremu po uderzeniu wroga widać ile ma HP!


Piękna i dopracowana mapa sprawia, że gra się jeszcze przyjemniej,


Serwer jest tworzony przez grupę profesjonalistów, dopracowany


pod każdym względem.



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Opublikowano

%UP Kolega %UP Nie był nawet na serwie, nikt do tej pory nic nie pytał administracji, widać że kolega wbił żeby nabić posta. Pozdrawiam i zapraszam na serwer.

Opublikowano

%UP Kolejny który nawet na serwie nie był, a ocenia. Wbił aby nabić sobie posta. Tępić takich :) Pozdrawiam. Zapraszam Was ludzie którzy nie są kurwami na posty na serwer. I żebyście go ocenili naprawde. Pozdrawiam



Opublikowano

IntelC0r3PL nie gram na takim samym nicku jak na forum wiec nie stwierdzaj ze nie bylem na serverze... Jak bym chcial ponabijac postow to bym to robil w innych dzialach... servera nie polecam banuja za nic

Opublikowano

%UP kolega znowu napisal dla posta ;), nie dostał bana bo nawet jego nicku nie znam jak on to mówi. Poprostu kurw** na posty. Zapraszam na serwer normalnych ludzi, którzy chcą się pobić.

Opublikowano

Wprawdzie nie grałem na serwerze, bo nie mam za bardzo jak, ale serwer Intela także pewnie fajny. xD

Zapewniam, że wszystko dopracowane. ;)
Polecam. ^_^

Opublikowano

Kolega UP wkurwiony, bo zniszczyłem jego koleżkom serwer. A kolega 2UP Już to zmieniliśmy :) nie ma potek na natychmiastowe !!! Zapraszam !!!

 

Tym co ci dali pozytywną opinię mówisz, dziękuje itp.

Ci co powiedzieli prawdę piszesz, że nabijają posty, pomijając fakt, że co drugi post jest twój.

Tak jak mówią, administratorzy olewają i tyle.

Nie polecam! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...