Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Epicka Zapowiedź][Pvp wojny gildii][Hard][100sl][pr/nonpr][wl off]Klocuch.pl


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowym.jpg

 

 

Informacje podstawowe:

 

Adres IP: klocuch.pl

 

White List: Off

 

Non premium: Tak

 

Typ: Pvp wojny frakcji

 

Poziom trudności: HARD!!!

 

Rodzaje płatności: Dużo

 

Sloty: 100

 

 

 

-Drop ze stone bardzo ubogi.

 

-Warunki założenia frakcji trudne

 

-Gra dla osób o mocnych nerwach i cierpliwości

 

-Proty 4 bez żadnych płatności samodzielnie możesz mieć dopiero po minimum 3-4 dniach ciężkiej pracy.

 

-Forum link na serverze.

 

-Start 3 lub 4 Maja. Godzina jeszcze nie znana. Na bieżąco będzie tutaj informacja.

 

 

 

Pluginy są zrobione przez naszego zawodowego technika. ItemShop automatyczny, co jest bardzo wygodne. Eventy stałe to Idol odbywający się na naszym ts'ie.

 

 

Administracja jest stała. Składa się ona z 9 osobowej grupki osób:

 

Właściciel: KichaMCPL

 

Technik: Subtelny

 

HeadAdmini: Quartez, Champion

 

Admin: Namber99, Harasek, Revi, SkrzetYt

 

Sponsor: Dark_Side (on nie gra xD)

 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Team speak 3 IP: 94.23.214.54

 

Pamiętaj, nie rezygnuj tylko dla tego, że hard gdyż nie tylko ty będziesz się tak męczyć. Administracja jest neutralna i nie ma czegoś takiego, że po koleżeńsku komuś dają eq. Jak już wyżej pisze "Administracja stała" czyli, że nikogo nie dodajemy, nie ma rekrutacji! Każdy kto będzie błagać o rangę, eq, exp itp dostaje bana na 24h! Nicki sławnych osób są również zakazane i za nie jest perm dla nicku.

 

To jest pierwsza edycja tego servera więc nie ma stałych graczy. Dla tego bądźcie pierwszymi takimi i bądźcie najlepsi.

 

Restarty map u nas w przeciwieństwie do wielu innych serverów będą tylko w razie dużej konieczności.

 

 

Pytania itp zapraszam na ts, w temacie lub pw. Pozdrawiam.

MPC Hejter Team Leader

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...