Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][New][24/7][48s] » Time4Play « [1.5.1][S/FB][OtherDrops][Rekrutacja][Factions]


deadmau5x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Time For 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Play

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Dedyk

strzalka.gifSloty: 48

strzalka.gifIP serwera MC: time4play.gomc.pl

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

!!! Ważne !!!

Nie jest to typ serwera, który po miesiącu padnie. Dbając o dobre zdanie graczy bierzemy tylko dojrzałe względem zachowania osoby do administracji, a serwer mamy opłacany regularnie. ^^

Administracja2.png
[Właściciele]: Tomek

[Admin]: M4U5ER, Marmateri

[Budowniczy]: --------

!!! Szukamy doświadczonych budowniczych do grona administracji !!!

Kontakt Skype z[Admin]: M4U5ER: headhunterz52

Kontakt Skype z [Właściciel] Tomek: tomasz.toka

pluginy.png
Factions, azrank, OtherDrops, WorldGuard, SpamGuard, WorldEdit, ClearLag

Planowane w dodaniu: MobArena, SurvivalGames ;3

InformacjeDot.png

Drop ze Stone:

Diament: 0,7 %

Szmaragd: 0,5 %

Złoto: 1,5 %

Żelazo: 3 %

TeamSpeak3 & Forum w pracach.


Tutaj możesz rozpocząć swoją przygodę z minecraftem w trybie multiplayer !!! Zbuduj dom, przetrwaj, baw się ze znajomymi !!!

Eventy organizujemy w miare możliwości przy odpowiedniej ilości graczy ! Choćby i codziennie Nie tolerujemy braku kultury, każdy gracz, łamący regulamin jest karany upomnieniem, kickiem, a w ostateczności banem. Od każdego, zarówno od graczy jak i administracji oczekujemy pełnego szacunku...

Serdecznie Zapraszam i wbijajcie bo warto ; ]

(Właściciela nie będzie bo poszedł na melanż :D, więc sam się wszystkim zajmę - równierz rekrutacją ;) )

~Mauser ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...