Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 3] Drużyny biała i czarna - 1.5.1 ! [WL:OFF] [No-premium] - Oficjalny Temat


xavierxcreper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

Kwadratowa Masakra 3

ip.png


s6.mineserv.eu:12371

typ.png


Kwadratowa Masakra 3

sloty.png


20

potwory.png


tak

zwierzeta.png


tak

pvp.png


tak

premium.png


nie

nether.png


tak

wl.png


tak

ekipa.png


[H@]Piki245 , [Admin] UnfoMintaj [Moderator] Callach

info.png


Serwer bez whitelisty - istnieją 2 drużyny - : biała oraz czarna . To ty decydujesz do której drużyny chcesz dołączyć. Jeżeli chcesz dołączyć do którejś z drużyn napisz Adminowi do której !
Mój nick : xavierxminecraft
Drużyna : biała - Jak coś :D .! - - Podanie na wl : Nick : - wiek : , bedziesz griefowal oraz kradl ? :

//

Opublikowano

Nick: callo123 Frongles

Wiek 15 17

Bedziesz griefował czy kradł?: Nie, nie będziemy

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Nick stasio03 Wiek 15 Nie bede kradl oraz griefowal ani nic takiego

Poszukuje Współ własciciela na serwer minecraft

zglaszac sie prosze na pw

Opublikowano

W nazwie tematu "WL:OFF"

 

w specyfikacji serwera:

WL: JEST

 

potem zapewniasz że: Serwer bez whitelisty

 

A potem podajesz wzór na podanie o przyjęcie do white listy...

 

Weź Ty się człowieku palnij w czoło.. inaczej tego nie potrafię skomentować...

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

@UP za 10 minut zostaniecie dodani przepraszamy !

Powód : z/w h@

Skoro sie wypowiadasz to znaczy ze masz chyba jakas range na serwerze, nie mozesz nas po prostu dodac komenda ?

Opublikowano

Nick: Adali Kuroi

Wiek: 18 17

Bedziesz griefował czy kradł?: Nie, nie będą.:D

 

Prosiłbym o dodanie też tych dwóch panów bo nie mają min. 50 postów:)

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Ktos mi moze powiedziec jak mam zmienic wersje minecrafta na 1.5.1 bo wyszla 1.5.2 a MVC nie posiada wersji 1.5.1 prosze o pomoc.

 

 

 

Okej juz wiem jak przepraszam za spam ;<<

Opublikowano

Serwera nie polecam admin " mam wazniejsze ZECZY na glowie " przed chwila wszyscy sie bili koles wyrzucal diaxy kwadratowa masakra bez livemc ? hmm spawn bez cuboida a spawn z diaxow wiec gratulacje dla administracji dziekuje dowidzenia :)

Opublikowano

serwer jest do d..y tylko sier spawnisz a odrazu cala masa mieczy i lapek fapek ktore cie bija admin ma cie gdzies a koles chodzi w dsiax eq i wszystkich nap......ala -9/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...