Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Wszystkie priv Polskie servery!!


D&G

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ech,przez zmianę serva hostującego wszystko się zresetowało i z 20 min. edytowałem tego posta ;/

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Dobra usunąłem StreetMt2,i dodałem parę servów

 

@3x Up

Dodałem

@2x Up

Co do tego serva (cytat z tematu );

 

Serwer postawiony na maszynie:

Intel Core 2 Duo E4600

Pamięć Ram 4GB (na wirtualce ustawione 2GB)

Grafika GeForce GTS250

System Windows 7

Łącze 4Mbit

 

Serwer działa 24/7 (jedyny wyjątek jeśli będzie moja kobieta, to wtedy komp muszę wyłączyć na noc).. ....

Jeżeli w nocy nie działa np. od 24 do rana to znaczy, że jest moja kochana kobietka u mnie. (:

 

 

KOD

Sieć hamachi: gf01, gf02, gf03, gf04, gf05, gf06, gf010 / gf011 / gf012, gf013, gf014, gf015, gf016, gf017

passwd: gf01, gf02, gf03, gf04, gf05, gf06, gf010 / gf011 / gf012, gf013, gf014, gf015, gf016, gf017

 

A tak na boku dalibyście plusy,te coś pod postem ^ ^,tam jest taki obrazek + i - ^ ^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Fetmt2,SlipknotMT2,FriendMt2, Spqmt2, Ziomt2, Bizmt2 usuneli sieci na hamachi

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

Gitmt2, BonMt2, Kazikondamt2,SznurMT2, Protekmt2, Monikamt2, Ziomt2, Roxymt2revolution, Kapucynek, Kazelmt2, Lagmt2 - te serwery nie działają (tzn. ich sieci na hamachi)

 

@EDIT 19.11.09 godz. 15:20 :Polmt2, LOLYT2, Polmt2 też padł

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

ormax dzięki, że wskazałeś które są off ^ ^

 

Oczywiście +

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

sebos2 a może jak wstawisz jakiś serwer to dopisz do niego datę ? i thx za +

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

@Up

Może tak zrobię ale to zacznę robić gdzieś tak po świętach ^ ^,dlaczego?

Teraz mam "imprezy" - po prostu dużo ludzi w moim środowisku ma teraz urodziny ;]

A i w grudniu wyjeżdżam na święta do Irly ^ ^

 

@Down

Webmt2 usunięte ;]

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

×
×
  • Dodaj nową pozycję...