Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1]MCHC-Serwer HardCore [400Slotów][PolscyYouTuberzyTakieJak Nolif]


Forceta5

  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer si? podoba?

    • Takk..
      8
    • Niee..
      2
    • Tak sobie..
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MCHC Serwer

Hardcore

==HardCore+WojnyGildii==

IP: mchc.pl

================================

Informacje:


TYP: HardCore + WojnyGildii
Sloty: 400
Potwory: Nie
Zwierzęta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
BialaLista: Nie

================================

Dodatkowe Informacje :

1.Aby założyć Gildie potrzeba:

- 64Diaxów

- 32Szmaragdy

- 32TNT

- 16Pereł Edermana

- 64Szlamu

- 50Lv Exp [Na pasku]

- 30lv [Przy Nicku Na Chat]

2. % ze stona :

Diaxy 1%

Złoto 2%

Zelazo 2,5%

Szmaragdy 2%

Perły 0,40%

Szlam 1%

Proch 1%

Te % sa przybliżone

3.Na serwerze jest też Forunte

Fotune-Szeście

np.wypadnie ci 1diax to jest on

wtedy razy 2-3

4.Gdy się wylogujesz podczas pvp ban na 3Dni

5.Ban jest na 3dni jest możliwosc

UnBan za - 3,69zł

6.Na serwerze gra też Nolif oraz Hagen

7.Teren Gildii można powiększać!

8.Jest różdzka która tp. ciebie na

spawna!

9.Możliwość kupna vipa - 23zł coś

10.Zapraszam na serwer!

=

Opublikowano

Widac sie postarales... W grze wystarczy wpisac /kamien i masz all i lepiej...

Mozesz jeszcze napisac co z czego wypada ...

 

Pozdro pucza

Opublikowano

Ten serwer ma prawie miesiąc.Polecam grę na nim, mnóstwo ludzi, brak lagów. Jeden z lepszych serwerów no-premium w Polsce! :D

Opublikowano

"PolscyYouTuberzyTAKIEJak"

 

Naprawdę?

 

Jak jesteś w administracji to współczuję reszcie.

 

Może zagram.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Mnie przekierowuje przy wchodzeniu na serv na server nolifa parkour nie ogarniam :(

Takk wbij na strone tego serwera ! takie same jak IP... ;DA potem forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...