Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Kiedy zmieniam kolor napisów w przycisku zmienia się też kolor napisów w wątku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja MyBB: 1.6.9

Adres Forum: xxx

Witam mam taki problem ,a mianowicie kiedy chcę zmienić kolor napisu w przycisku automatycznie zmienia się kolor napisów na forum. I teraz pytanie da się to jakoś ominąć? żeby zmieniał się tylko przycisków?

Kiedy zmieniam kolor czciąki tu:

39137854103926855926.png

Zmienia się też kolor tu:

38096217649856090873.png

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

ok.

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

Pewnie edytujesz element.class albo coś w ten deseń. Musisz edytować dokładną klasę elementu.

Opublikowano

edytuję tą klasę i się zmienia ;/ mogę prosić o jakąś podpowiedz gdzie to znajde? wiem że w global.css ale nie wiem co edytować żeby zmienić tylko przyciski

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

nie ma tam nic o zmianie koloru czcionki.

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

nie ma tam nic o zmianie koloru czcionkii

 

 

.buttonn {
    background: #222;
    color: #fff; // tutaj kolor czcionki
    padding: 4px 10px;
    border: 1px solid #222;
    -moz-border-radius: 2px;
    -webkit-border-radius: 2px;
    -khtml-border-radius: 2px;
    border-radius: 2px;
    transition: color .3s;
    -moz-transition: color .3s;
    -o-transition: color .3s;
    -webkit-transition: color .3s;
    
    font-family: 'Electrolize', sans-serif;
    font-weight: bold;
}
 
Opublikowano

nie zmienia sie kolor ;/

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...