Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy klucz steam do Loadout. Pozostało 4k !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<p>Witam. Wczoraj natrafiłem na link w którym możecie otrzymać grę Loadout. Wystarczy się tam zarejestrować, aktywować konto na emailu i kliknąc "get key". Na samej górze pojawi wam się kod do steama. Nie bójcie się zostało to wysyłane przez producenta gry. Liczę na like <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.png" title=":)" /></p>

<p> </p>

<p>LINK:</p>

<p> </p>

<pre class="_prettyXprint">

USUNIĘTE Z POWODU NADUŻYCIA

 

 </pre>

<p> </p>

<p>POZOSTAŁO JESZCZE 4000 KLUCZY !!!! <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.png" title=":)" /></p>

<p> </p>

<p>@edit Dodam jeszcze jedno, że jedno wygenerowanie klucza na jednym IP to jest już koniec. Więcej nie można <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.png" title=":)" /></p>

<p>( oczywiście do jednej gry) Jest jeszcze więcej rozdań na tej stronie!!!</p>

dlabojlera2.png

Opublikowano

Dzięki za odpowiedzi :) Sciagnalem juz i zagralem 1 runde, fajny system rozbudowania bronii : )

Ogolnie nie przepadam z tf, ale ta gra jest nawet całkiem fajna ; ) Jezeli ktos chce zagrac dajcie nicki.

Opublikowano

No fajna gierka ja już od dawana mam klucz :D.Super gra polecam

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

dzieki ;D

90% nastolatków dostało by załamania nerwego gdyby Justin Biebier MIAŁ ZAMIAR SKOCZYĆ Z WIERZOWCA . Jeśli należysz do tych 10% osób które wzieły by krzesełko i popkorn siadło zaczeło wpierniczać popkorn i krzyczeć "Skacz Lamusie!!!" jak taK WKLEJ TO NA SWOJĄ SYGNATURE!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Da ktoś link bo nie mogę rozczytać co tu jest napisane ;x

 

<p>Witam. Wczoraj natrafiłem na link w którym możecie otrzymać grę Loadout. Wystarczy się tam zarejestrować, aktywować konto na emailu i kliknąc "get key". Na samej górze pojawi wam się kod do steama. Nie bójcie się zostało to wysyłane przez producenta gry. Liczę na like <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum....fault/smile.png" title=":)" /></p>
<p> </p>
<p>LINK:</p>
<p> </p>
<pre class="_prettyXprint">
USUNIĘTE Z POWODU NADUŻYCIA

 </pre>
<p> </p>
<p>POZOSTAŁO JESZCZE 4000 KLUCZY !!!! <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum....fault/smile.png" title=":)" /></p>
<p> </p>
<p>@edit Dodam jeszcze jedno, że jedno wygenerowanie klucza na jednym IP to jest już koniec. Więcej nie można <img class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum....fault/smile.png" title=":)" /></p>
<p>( oczywiście do jednej gry) Jest jeszcze więcej rozdań na tej stronie!!!</p>

Użytkownik BojLeRv15 edytował ten post 02 maj 2013 - 17:05

X-----x kurwa to było 18 dni temu kto to odkopał xD

logo1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...