Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ktoś jest chętny pograć na polskim privie?


AmadeuszX3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Siedzę trochę w robieniu serwerów w Maple. I ostatnio założyłem, całkiem ogarnięty serwer, pozbawiony w większości Bugów i posiadający wiele działających questów z EMS. Jest ktoś chętny w ogóle, żeby na nim zagrać? Bo nie wiem czy opłaca się go reklamować. Jeśli jednak ktoś chciałby pograć w Maple piszcie tutaj.

Oczywiście dam namiary od razu na hamachi.

 

Sieci:

Przygoda#1

Przygoda#2

Przygoda#3

 

Hasło: 12345

 

 

Po połączeniu się do hamachi, stronka to ip: http://25.66.96.75

 

Jeśli, jakaś sieć jest pełna próbujcie połączyć się z nową. Jeśli wszystkie są pełne, oczywiście będę to widział i dodam nowe.

Czekam na chętne osoby!

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Siemaneczkooo . Bo 2 letniej przerwie od MS postanowiłem znów wrócić do tej gierki :). Na globalu mam mechanika bodajże 140 lvl . Jestem chętny na tego privka i pograć z fajnym towarzystwem - skype , team speak 3 . Tylko prosze sie odezwij na gg - 151746

" Jakie jabłko taka skórka,

jaka matka taka córka " 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...