Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co trzeba skończyć żeby zostać piłkarzem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UP.Tak oglądałem sobie meczyk i się zastanawiam czy tylko szkoła sportowa i to wszystko ??

 

Hejt-Report

Spam-Report

Obraza-Report

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Szkoła aktorska.

 

 

W sumie to nic nie musisz mieć, tylko szczęście aby Cię przyjęli do klubu i aby Cię zauważyli.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Musisz kopać piłkę w młodości, potem to już z górki.

 

Pozdrawiam,

Błogosławiony Jan Paweł II

Weteran
Opublikowano

Wystarczy, że umiesz grać i zostaniesz zauważony, czyli krótko mówiąc - poszczęści Ci się :)
Takie moje zdanie :D

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Musisz skończyć siedzieć teraz przed kompem i zapierdzielać trenować.
Wyrobić kondychę, potrenować celność...

Nic więcej... Takie jest moje zdanie.

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Walory fizyczne i psychiczne.

 

Treningi w klubie od 6-7 roku życia najlepiej.

 

Jazda na testy do klubów.

 

Szczęście.

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Taki messi skończył podstawówke a dalej miał w dupie i napierdala w gąłe. Czyli musisz być zajebisty

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

... i kasa, kasa, kasa.

 

do czasu aż zacznie się tą kasą zarabiać tak naprawdę bo wcześniej się d tego interesu dokłada

 

a kopać może każdy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

KARIERE W FIFIE

 

/ LUKALSKI POWRÓT, PRZEJMUJE MPC

Opublikowano

jak masz 12 lat + to sobie odpuść ( chyba ze chcesz grac w okregówce i nic z tego nie mieć )

 

Nie musisz kończyć jakis studiów czy innych szkół

 

W wieku 6 lat musisz sie zapisać do akademii jakiegoś dobrego klubu np. Lech Poznań,Legia Warszawa i trenować do 16 roku życia (miesięcznie trzeba płacić około 2000 tys, zł) .Jeśli spodobasz się właścicielom i trenerom podpiszesz z klubem kontrakt, jesli nie to mozesz grac w jakiejś 4 lidze i zarabiac 1000 zł miesiecznie. Wiec lepiej weź się za nauke bo skonczysz pod mostem jak bedziesz myslal ze zostaniesz gwiazda piłkarską :)

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Opublikowano

Musisz mieć talent, grać w klubie odkąd miałeś 6,7 lat.

I dużo farta,że ktoś Cię zauważy.W Polsce jest mała szansa na to,bo mamy chujowe szkółki,musiałbyś w Hiszpanii,Anglii się pokręcić :P

Opublikowano

Musisz ćwiczyć i ukończyć szkołę sportową. Postarać się o przyjęcie do małego klubu. :P

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

jak masz 12 lat + to sobie odpuść ( chyba ze chcesz grac w okregówce i nic z tego nie mieć )

 

Nie musisz kończyć jakis studiów czy innych szkół

 

W wieku 6 lat musisz sie zapisać do akademii jakiegoś dobrego klubu np. Lech Poznań,Legia Warszawa i trenować do 16 roku życia (miesięcznie trzeba płacić około 2000 tys, zł) .Jeśli spodobasz się właścicielom i trenerom podpiszesz z klubem kontrakt, jesli nie to mozesz grac w jakiejś 4 lidze i zarabiac 1000 zł miesiecznie. Wiec lepiej weź się za nauke bo skonczysz pod mostem jak bedziesz myslal ze zostaniesz gwiazda piłkarską :)

 

Pierdolenie? Nie słuchaj go wypowiedź kompletnie bez sensu.

Nie piszcie, że trzeba grać od 6-7 roku życia bo to jest gówno prawda

 

,,Klubową karierę Ronaldo rozpoczął w wieku 8 lat, w małym klubie CF Andorinha, gdzie sprzątał jego ojciec."

Po drugie wystarczy mieć umiejętności a nie grać od 6-7 roku życia.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Pierdolenie? Nie słuchaj go wypowiedź kompletnie bez sensu.

Nie piszcie, że trzeba grać od 6-7 roku życia bo to jest gówno prawda

 

,,Klubową karierę Ronaldo rozpoczął w wieku 8 lat, w małym klubie CF Andorinha, gdzie sprzątał jego ojciec."

Po drugie wystarczy mieć umiejętności a nie grać od 6-7 roku życia.

To jest polska a nie portugalia.

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...