Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy istnieje plugin bardziej "rozwiniety" niz MyCommand oraz CustomCommand's ? Odplacam sie like'ami


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Kieruję się do was z prośbą o udzielenie mi odpowiedzi na pytanie zawarte w temacie.

O co mi chodzi pisząc "bardziej rozwinięty" - chodzi mi głownie o więcej możliwych funkcji np. standardową komendą jest

/f create <nazwa gildi> a ja np. bym chciał aby wpisywało się to w sposób taki /gildia utworz <nazwa gildi> itd.

Z góry dziękuje ;)

 

Ps. Wiem że MyCommand ma takie funkcje ale chodzi mi również o plugin do którego nie potrzeba robić permisji ;)

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

oczywscie ze istnieje! :D tylko uwaga jest bardzo duzy.

http://wiki.sk89q.com/wiki/CommandHelper - wiki pluginu, przyda ci sie :D

http://build.sk89q.com/view/All/job/CommandHelper/ - tu masz najnowsze wersje.

Tylko przeczytaj tam ta notke. zeby zmienic nazwe :D

 

i jeszcze tu strona bukkita

http://dev.bukkit.org/server-mods/commandhelper/files/4-command-helper-3-3-0/

 

Tylko nie wiem jak ten plugin sie teraz sprawuje. Bo jest juz dosc stary

 

 

EDIT: ok doczytalam. to z bukkita nie dziala :D

najlepiej pobrac to

http://build.sk89q.com/job/CommandHelper/lastSuccessfulBuild/artifact/target/

Tylko po pobraniu zmienic nazwe na CommandHelper.jar

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@up dzięki wielkie ;) plugin ładnie działa. Lap lajksa


@Temat rozwiązany ;)

#karaczanmoimbogiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...