Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na co wydać złote orły?


Ujemka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak posiadam 250 złotych orłów i nie wiem co z nimi zrobić mam chyba 2 wyjścia: Kupić załogę czy szybkie szkolenie załogi wziąć? A i czy dasię zarobić inaczej złote orły prócz samouczka?

sygnaturap.jpg


Opublikowano

"Zarobić" się ich nie da. Tylko za samouczek. Szkoda,że zacząłeś teraz grać, bo wcześniej za pełny samouczek było aż 500 Orłów. Jak wydać te 250? Hmmm... ja kupiłem jedno miejsce w garażu więcej u nacji, którą gram najwięcej,a pozostałe przeznaczyłem na trochę punktów doświadczenia dla jednej z załóg. Możesz też użyć ich do wymiany wolnego doświadczenia: Profil>Wymień PD>ustalasz ilość i wybierasz nację.

 

@EDIT

Lub możesz zobaczyć jaka różnica jest z kontem premium. Za 200 orłów możesz na dwa dni kupić

Opublikowano

Te 250 orlow to taki przedsmak tylko jest i w sumie to nie wadomo do konca na co je lepiej wydac ;)
Wolny exp niby wyglada fajnie ale dojdziesz w koncu do takiego momentu ze bedziesz miec wolnego expa tyle ze bedzie potrzebne np 650 orlow. A do 5 lvlu calkiem przyjemnie i szybko idzie exp :)
A co do szybkiego szkolenia zalogi to ja latajac nacja angielska na 7 lvlu samolocikiem nie widzialem roznicy miedzy zaloga na lvlu 0 (zero) rozwinieta...

Reasumujac ja zawsze te 250 orlow wkladalem w szkolenie zalogi (nie wiem czy dobrze robilem czy zle)

Pozdrawiam :)

...Vess/4Gen/VanBoogie...


30ab0c774b1bc1d2dac36c06cbfe2c37.png


...WHAT?...


Opublikowano

Zależy jaki jest Twój styl latania.

Jak masz prawdziwego skilla like I'm, zrób szybkie szkolenie załogi, przydaje sie bardzo podczas walki.

A gdy latasz i nie potrafisz manewrować kup załogę, przyda się do dłuższego pobytu na polu bitwy :)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...