Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HP NAD GŁOWAMI][NOWY SYSTEM GILDII][WIĘKSZY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY] ◤ BenahCraft ◥ Zaraz Start!


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak najbardziej nie polecam serwera, wszystko sciągniete z ostatniego tematu Rivena, (AvaterysPL)

Ostatnia nasza prezentacja, miała ponad 3,5k wyświetleń, zauważcie datę powstania naszego tematu, oraz waszego, albo to zmienicie albo na serwerze określę to "lagami" Ponieważ prezentacja została przez nas stworzona, o wiele lepiej, nawet ss z dropów jest na naszej mapie zrobiony, tutaj SS http://www.mpcforum.pl/topic/925554-151hp-nad-gowaminowy-system-gildiiwikszy-expautorskie-pluginynowe-dropy-oldcrafters-serwer-stworzony-dla-ciebie/ .

 

Kolejną sprawą jest sprzedawanie serwera poprzez DoctorWhom, ostatnim razem zarobił na serwerze 150zł i za 3 dni zrobił restart, ponieważ już mało osób grało i hajs nie dolatywał do niego. Ludzie proszę nie grajcie na tym serwerze bo to wielkie dno, VIP'y i Svip'y mają wszystko i nie da rady cokolwiek ugrać przez to.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Jest to Twój któryś z kolei serwer, który jak zwykle skończy się niewypałem. Już podaję ile wiadomości do mnie wysłałeś, każdy serwer był niewypałem i każdy prędzej czy później upadał. Nie było sensu grać.

[2013-01-03 17:33:16] ~~Belvi Foka bez oka: kwadratowa masakra 3 zobacz mozesz dojsc na wl serwera war island :P http://www.mpcforum.pl/topic/812700-warislandkwadratowamasakra-330-slotow/
[2013-01-09 21:25:23] ~~Belvi Foka bez oka: zapraszam na serwer pvp only za 1 zabicie 1 lvl wiecej 10 kasy zsa zabicia diaxowe eq do kupienia itp 1 Taki w polsce zajebiaszczy serwer 20 gb ram maszyny 80 slotow 89.144.0.17:25555

[2013-01-30 15:53:55] Liver: Serwer KWadratowa masakra 3 Wbij http://www.mpcforum.pl/topic/842722-kwadratowa-przygodakw3dedyk247niebiescy-vs-czerwoniprofesjonalni-adminits3/

[2013-01-31 20:56:15] Liver: siemson szukam adminow na nowy i staly serwer tylko moj tym razem tylko moj i juz bez pierdol mamy wlasna strone ktora jest oplacona (jutro ją robimy) a ogólnie mówiąc szukamy adminów 1 słowie na serwer wojny gildi + survival + 20x exp + autroskie pluginy jak coś admina przed startem moge sprzedać za 3.69 sorka ale skladka musi byc:(

[2013-02-03 20:51:44] Liver: czesc jutro startuje nowy serwer w minecraft pvp only http://www.mpcforum.pl/topic/844285-wallcraftpvponlyarenypvpenchant-do-kupienia200kasy-z-ludzivipyukryte-skrzynki-z-pro-itemamiadmini-15ts3rekrutacja-on/

 

[2013-02-03 22:35:17] Liver: Nowy serwer pvp Wallcraft.gomc.pl ARENY PVP KASA Z LUDZI ENCHANT Z TABLLICZKE ZAPRASZAM ip to : wallcraft.gomc.pl
[2013-02-08 23:07:46] Liver: 3 infa: 1 nowy serwer minecraft kakakocraft.gomc.pl 2, jest konkurs na svip i vip na youtube http://www.youtube.com/watch?v=LIitI9cVZM4 oraz zapraszam na ts3 na idola ts3-polish.pl
[2013-02-11 20:02:02] Liver: czesc jestem liver i zbieram administracje na moja siec serwerow az 3 serwery po 40 slotow co ty na to? wystaczy wbic na ts3 ip to: srv2.multigaming.pl:11280 innych opcji nie ma;P
[2013-02-11 21:21:19] Liver: Nowy serwer w minecraft zapraszam InvidisCraft.yfun.pl
[2013-02-13 20:08:29] Liver: Nowy serwer minecraft to livercraft.yfun.pl
[2013-03-03 20:12:38] Liver: zapraszam na serwer minecraft dedyk + wojny gildi 40 slotow 5 gb ram wlasnie start ip to: pirtycraft.yfun.pl
[2013-03-09 16:45:16] Liver: Nowy serwer dedykowany zapraszam 1 osoba dostaje vip zaraz start http://www.mpcforum.pl/topic/880765-kakakocraftfactionssurvivaldedyk40-slotowadmini-16start-15401-osoba-zgarnia-vip/#entry6566457
[2013-03-09 16:58:17] Liver: wlasnie powstal nowy serwer kakakocraft.yfun.pl jest to stara rekatywacja
[2013-03-09 18:13:08] Liver: Nowy serwer 3x Exp wiekszy zapraszam ip to kakakocraft.yfun.pl
[2013-03-11 17:20:43] Liver: Elo szukam administracji na nowy serwer jutro startujemy dzisiaj robię jeszcze własne mody serwer frakcje z Dinozaurami + nowe bronie apropo by byc admem musisz miec 13 lat i się składać na serrwa:(
[2013-03-28 14:14:38] Liver: czesc Juz zachwile start serwera craft4u znajdziesz na nim -Mozliwosc Kupna Vip
-Tnt u nas moze rozwalic obsydian na 5%
-Tnt rozwala u nas na 5% wode
-Serwer jest Ciagle otwarty 24/7
-Mozliwosc DOlaczenia do Administracji
- Oraz Swietna zabawa i gwartantowana rozrywka oraz automatycznyvip shop all jest opisane wraz z ip bedzie podane na mpc http://www.mpcforum.pl/topic/899063-craft4u-15frakcjesurvivalmcmmodedyk247start-juz-za-chwile1-osoba-dostanie-vipaa/ pamietaj 1 osoba dostaje vip {Sory to spam bot}
[2013-04-17 17:47:43] ThePolishRainblowMan: czesc to ja Benah moze mnie nie znasz i to moze lepiej :P poszukuje paru osob chetnych do grania na pro serwerze wojny gildi + Survival 3x lvl z moba mam juz brodawki pare blaze i dax eqx2 co ty na to? zagrasz? jak tak napisz zadzwonie i dodam cie
[2013-04-17 20:30:56] ThePolishRainblowMan: Zapraszam takakocraft.yfun.pl Wbijajcie to moj serwer wlasnei start
[15:31:41] ThePolishRainblowMan: Nowy serwer oto prezentacja Miłe komentarze wynagradzamy pod tematem !!! walutą serwerowĄ a oto prezentacja http://www.mpcforum.pl/topic/931951-151hp-nad-gowaminowy-system-gildiiwikszy-expautorskie-pluginynowe-dropy-benahcraft-zaraz-start/

Proszę. Od siebie odradzam i tyle.
Opublikowano

Stary Co do upa jestes dzieckiem gdyż: oszukałeś ludzi, Miałeś sprawe w sądzie za to nawet, Reklama nie kopiowana Iż: COoltext w google umiem wpisac a moja reklama waszej nie przypomina

Narka proszę o usunięcie wypowiedzi disabled



Jest to Twój któryś z kolei serwer, który jak zwykle skończy się niewypałem. Już podaję ile wiadomości do mnie wysłałeś, każdy serwer był niewypałem i każdy prędzej czy później upadał. Nie było sensu grać.

 

Wiem co zrobiłem źle i co nie tak? tworze serwer nie pay2win teraz tylkod la funa zarobiłem na starych teraz mogę Spokojnie z ręką na sercu powiedzieć że sewer dla graczy

Opublikowano

Każdy wie że na serwerze był sprzedawany nawet GM, za 30zł SMS, a przypomnę że to był survival+frakcje :D

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Brak ip, kosz.,

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...