Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy na tym sprzęcie pójdzie LoL? (najniższe)


fx5200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy pójdzie na tym Byku LoL?

na najniższych wymaganiach/ustawieniach

Parametry

Procesor: AMD DURON 1.4Ghz

RAM:1,5GB

Karta grafiki: GeForce FX-5200 128/128

Windows XP Professional Service Pack 2 [PL]

 

Opublikowano

Najniższe, ale pójdzie.

Karta graficzna i procesor nie jest z serii najlepszych.

Opublikowano

Oj wątpię. Maksymalnie 10 fps, a z tyloma się nie da grać. Każdy skill zlaguje cię ;d

Opublikowano

Pojdzie ci napewno, ja mam 1gb ram 3ghz, Dobra w miare karte GeForce 7800 i mam 70fps ;d przy pingu 35. Co do twojego kompa, zreinstaluj sobie kompa i ściągnij dodatek sp3 (duzo możliwości) + najnowsze stery pod twoją karte, graj ciagle na GameBooster i często czyść kompa Ccleanerem i bedziesz mial dobre fps i ping podczas gry.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Pojdzie ci napewno, ja mam 1gb ram 3ghz, Dobra w miare karte GeForce 7800 i mam 70fps ;d przy pingu 35. Co do twojego kompa, zreinstaluj sobie kompa i ściągnij dodatek sp3 (duzo możliwości) + najnowsze stery pod twoją karte, graj ciagle na GameBooster i często czyść kompa Ccleanerem i bedziesz mial dobre fps i ping podczas gry.

masz idioto 3ghz a nie 1.6 jak on. GameBooster tylko mu spowolni gre.

 

Nie pójdzie Ci gra. Ja grałem na:

 

-1.8 ghz

-fx 5600

-786 ram

 

 

i już sobie odpuściłem bo respiłem sie w 2 min. Skończyło sie kupnem nowego kompa.

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...