Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FC Barcelona- Bayern Monachium kto wygra?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5:0 dla Barcelony

Wieże że uda im się i nie będzie niemieckiego finału oby.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

przypuszczam że będzie tak jak wczoraj - barcelona od pierwszych minut będzie próbować strzelić gola ale uda im się to za późno

xxxxxxx

Opublikowano

Bum scenariusz na ten mecz :

Barca swoją tiki sraka , Bayern stawia autobus , i mecz nuuudny

Bayern cały czas się broni , wyprowadza kontry , a Barca klepie na 16m nie mając pomysłu na akcję

Posiadanie piłki 70-30 :D

 

Zobaczycie że tak będzie

Opublikowano

Shaw , nie do końca zgodzę się z Tobą. Barca zagra agresywnie , tak jak z Milanem u siebie. Oni wiedzą , że nie mają czasu , bo jak nie strzelą przynajmniej dwóch goli w 1-szej połowie(tak jak Real) to nie przejdą do finału(tak jak Real ;d) Tak więc Bayern ma za zadanie obronić wynik i przy okazji wrzucić jedną ewentualnie dwie brameczki , a Barcelona musi napierać od początku do końca :)Mój typ: 4-1 dla Barcy i awans Bayernu :P

Opublikowano

inb4

4:0 dla barcelony, messi hattrick, barca przechodzi po bez bramkowej dogrywce wygrywajac w karnych.

 

Pisze boty do gier WWW na zlecenie.

Opublikowano

Do przerwy 0:0 ;)

Dupa blada... Messi na ławce...

 

@Edit

1:0 DLA BAYERNU 48'

 

@edit2

72 MINUTA PIQUÈ NA 2:0 ... BRAMKA SAMOBÓJCZA...

 

@EDIT

75 MINUTA MÜLLER NA 3:0 DLA BAYERNU ...

Opublikowano

Oby taki pogrom od zwycięzcy dostać. Gratulacje dla Nich , czego oczekiwac bez Messiego,Busquetsa,Alby czy Mascherano

Opublikowano

Barca cos strzeliła :D

Ale Pique i tak należą się brawa , bo ratował Barce wtedy kiedy jego koledzy stali i się przypatrywali

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...