Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[miniINFO]Nagrody za udział w becie Rosyjskiego serwera LoL'a.


termiator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Tutaj mam takie małe info dla was. Jako, że każdy się pyta o te nagrody, a ludzie wciskają kit, że nagrody nie dostaniesz bo przeniosłeś się 28 kwietnia czy coś to takie małe sprostowanie tutaj:

 

4. Kto może otrzymać te nagrody?
Dla stałego korzystania z tych mistrzów i skórek, konieczne jest:
- Mieć aktywne konto na EUNE / EUW / NA aż 17 kwiecień 2013
- Przenieś konto na serwerze w języku rosyjskim, w okresie od 17 do 30 kwietnia.

 

Pozdrawiam.

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Warto dodać że nagrodą za bete są championi :

 

Caitlyn + Skórka

Volibear + Skórka

 

+ dodatkowo podobno wybór 2 dowolnych championów ze skórkami. Choć nie wiem ile w tym prawdy.

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Znawca
Opublikowano

Jest 01.05 a nagród ni ma.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Mówi ci TO coś?

Trzeba czekać, riot prawdopodobnie doda nagrody z automatu, przecież nie będzie to takie 'hop siup'.

Opublikowano

Mówi ci TO coś?

Trzeba czekać, riot prawdopodobnie doda nagrody z automatu, przecież nie będzie to takie 'hop siup'

 

Z tego co wiem 1 maja nie jest swietem miedzynarodowym a chodzi przeciez o serwer ROSYJSKI ;)

Mowi CI to cos?

Opublikowano

Z dnia na dzień każdy będzie dostawać tych champów. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem by było gdyby riot po prostu dał 12600 PZ i każdy by był zadowolony, ale to ich sprawa. Nagrody nie są jakąś rewelacją bo ja mam voli misia kupionego, jedyne co dostane to skórkę do niego i caitlyn.

csyt2-signa.png

Opublikowano

DJ D-VorT za 12k RP idzie kupić koło 20champów "wyższej półki" w promocjach :) Lekko byłoby to już naciągane.

Przecież on napisał 12600 ---PZ--- . :)

HmYDFyW.png

 

 

 

Znawca
Opublikowano

Mogłby dać 3900RP. Każdy by sobie kupił co chce. Ale ja tam narzekać nie bede, jak daja za frajer to biore.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...