Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Instalacja silnika gry na serwisie typu xaa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym pobawić się w przerabianie gotowego silnika RPG.

Wybrałem sobie silnik o nazwie Frozen Warriors podobno jest łatwy do przerabiania.

Jak wstawić ten gotowy silnik na serwis aby zobaczyć co on w sobie ma a następnie zacząć go przerabiać?

Możecie dać też jakieś swoje rady.

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Wrzuć wszystkie pliki gry na serwer przez ftp, przypuszczam, ze następnie będziesz musiał uruchomić instalację, czyli wpisz twojadres.pl/install albo instalacja. Następnie podajesz dane do mysql, te dane podajesz przy instalacji albo własnoręcznie w pliku config, później eksportujesz baze mysql. Odpalasz przez panel klienta phpmyadmin i tam będziesz miak opcje importuj baze danych. Ten plik powinien się znajdować w folderze var.

 

Jest to silnik z gvwww, wiec w folderze z gra powinna być instrukcja...

Opublikowano
1. wrzuć wszystkie pliki na serwer

2. wgraj zawartość pliku inc/sql.php do wybranej bazy danych

3. ustaw parametry połączenia z bazą danych w pliku inc/config.php


Taki jest tam poradnik.


A jaki hosting?
sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

No to masz ładnie opisane :)

 

A hosting to jak dla zabawy to może być cba.pl, ugu.pl albo hosting bez reklam fwl.pl tylko wiesz, na darmowym hostingu to Ci zamknąć mogą...

Opublikowano

O boże. Rozpakuj z zipa i pliki wgraj poprzez FTP np. Filezillą. Potem wchodzisz w phpMyAdmin i bierzesz import i wybierasz plik sql.php ze swojego komputer. Jak ty takich prostych rzeczy nie ogarniasz to po co się bierzesz za przerabianie silnika?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...