Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od którego lv udać się na Metki?-Góra Sohan


Scooobaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz dobre itemki to 50/55lvl.

Nie da rady. Na 61lv, na 50/55 twardosci. Chyba ze grasz wp to moze dasz rade, ale tylko wp.

sstwc.jpg

Legenda
Opublikowano

Nie da rady. Na 61lv, na 50/55 twardosci. Chyba ze grasz wp to moze dasz rade, ale tylko wp.

 

Jak nie da rady? Spokojnie poradzisz sobie z metkami diabła (55lv) nawet na 50poziomie. Na 61 nawet nie warto iść bo drop to będziesz mieć pro....

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Przecież jak ja tam byłem 30 body to ogarniałem bez przeszkód. Bez buff.

Po co się tu patrzysz? I tak sygnatury nie ma ;) Ale plusika możesz dać. xD


Opublikowano

Przecież jak ja tam byłem 30 body to ogarniałem bez przeszkód. Bez buff.

A mi zawsze tam bylo ciezko, ostatnio bylem 45lv bodym 410defa i 13k hp z buffem i jako tako.

sstwc.jpg

Opublikowano

40-55lv - wymagane 10k+ hp, deff 350+, buffek z błogo i krytem na M

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Wszystko zależy od tego kim grasz i jaki masz ekwipunek. Najlepiej napisz te informacje, wtedy precyzyjnie będzie można określić potrzebny poziom.

 

Ja przygodę na metinach diabła bodym ze średnim eq zacząłem na 45lvlu.

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

45lv będzie najlepszy. Najlepiej Bodziakiem się je bije moim zdaniem + Buffek i różne wspomagacze typu miksturki zielone i będzie świetnie :)

Opublikowano

wszystko zależy od eq.. nawet hellerem na 35 zabijesz więc nie ma jakiegoś sugerowanego lvla, jedyne co może przeszkodzić to dmg, zawsze bij metki z takim lvlem jaki sam masz

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Nie trzeba tam nic specjalnego na metki 55.

Jedynie ciężko jest go ubić jak wyleci cały spocik desek xD Ale z tym też można dać sobie radę, polecam butki/broń z % na spowolnienie, wtedy leca ezoty spod świątyni ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...