Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Pomóżcie Odpowiedzieć na pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<-----------Reklama

Witam!

Chciałbym zrobić programik ale potrzebuje info co co robi.

A więc tak:

1 Jak ustawić aby ProgressBar ładował się i jak zmienić kolor tego paska z zielonego na np czerwony?

2 Jak zrobić że w rogu czy gdzieś na programie widniał link, gdzie jak ktoś kliknie to przenosi na stronę www?

3 O co chodzi w Pointerze?

4 Jak zrobić by po wygenerowanym kodzie "http://www.mpcforum.pl/topic/930661-pierwszy-bardzo-amatorski-program-tak-zwany-keygen/#entry7193185" wyskakiwało okienko z napisem "Kod Wygenerowany".

5 Jak zrobić drugie okno w programie?

6 Co zrobić aby w programie pokazywał się czas działający z windowsem osoby korzystającej?

7 Jak zrobić tak aby po kliknięciu na "Radiobutton" zmieniał się program z generującego "klucze" na "kody" np losowe hasła by robił?

8 Co dokładnie robi "NotifyIcon"?

9 Jak mam zrobić tak aby program działał na kod?

10 Jak zrobić licencje na program?

11 Jak zrobić tak aby program który bym uruchomił nie znajdował się w menadżerze zadań?

12 Da radę zrobić zakładkę a w niej pudełko gdzie ktoś z programu może mi napisać na gg/skype?

13 Jak zrobić tak aby po kliknięciu na "button" program sam klikał np liczbe "7"?



Pytania będę aktualizował gdyż chciałbym wiedzieć naprawdę co się kryję za tymi pytaniami.

Możecie odpowiadać po 1 zdaniu nie wymagam wszystkich odpowiedzi od jednej osoby.

Pisałem temat i była przerwa techniczna najsss...

Dzięki z góry ^.v

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

c#

 

Musicie znać język aby odpowiedzieć np na to pytanie?

"8 Co dokładnie robi "NotifyIcon"?"

 

Jeżeli nie to po co wam ten język?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

No raczej lepiej znać.

 

2. Link label

6. Klasa DateTime.

8. To bodajże jest ikonka w tray'u.

9. Prosisz o podanie hasła i porównujesz z tym poprawnym.

12. Da się. Do obsługi protokołu GG możesz użyć mojej biblioteki: http://www.mpcforum.pl/topic/919339-dl-gg4net/.

 

Polecam zacząć od jakiegoś kursu. Znajdziesz odpowiedzi na większość pytań. Reszta to google.

http://4programmers.net/C_Sharp/Wprowadzenie Trochę stary kurs, ale wprowadzi cię w język.

Opublikowano

Kurs to ja przechodziłem już na internecie teraz to staram się przerobić książkę Jacka Matulewkiego, i chciałbym uzyskać odpowiedzi na te pytania...

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

W programowaniu nie ma konkretnej odpowiedzi na pytania typu "Jak zrobić...".

Poza tym chyba niedokładnie czytałeś kurs/książkę i nie chce Ci się szukać odpowiedzi w google.

 

4. Klasa MessageBox, metoda Show.

5. Add>New Form i gdzieś w kodzie new MojaForma().Show();

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...