Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Techników , Grafików , Strażników


garguleczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wszystko ładnie fajnie. Widać, że masz tam jakiś plan na grę, ale nurtuje mnie jedno pytanie: Co ty robisz w całym tym projekcie? Bo z tego co widzę to szukasz ekipy, a o sobie nic nie napisałeś. Opisz za co TY odpowiadasz w tym "projekcie", no chyba, że nic nie robisz ...

 

Hmm bardzo ładnie zformułowane ... Wręcz idealne pytanie . Co ja robie w tym projekcje ja Zbieram ekipe łącze ją w jeden Pro Team Jestem zarządcą a to co ten noobek pisze ze silnika zainstalowac nie umiem to prawda ponieważ 1. instalacja jest nie pelna do tego silnika a każdy silnik inaczej sie instaluje 2. to ze jest po angielsku nie sprawia mi problemu lecz ten noob nawet pomagac nie umie bo gdyby umiał to by napisał aby mi pomóć . Wgl przed kim ja sie tłumacze ? odpowiadam na normalne pytanie i tyle przepraszam ze tyle rozmyslen tutaj pisze ;p . No to tak sumując składam ekipe , tworze Pro Team Staram sie utrzymac projekt rozwijam go nowe pomysly itp :) taki zarządca ;)

 

 

 

ps.

pare słów do ggarculka czy jakos tak

Człowieku kolejne zgłoszenie podałem ze spamisz wkoncu nabijesz tyle % ze nie wyleziesz i bb :) wiec jak masz problem idz porozmawiaj z mama pomoże a nie spamisz tylko bo są ludzie którzy zadają pożądne pytania zgłaszają sie i co najważniejsze pomagają ty tego nie robisz więc nie wiem po chuj tutaj piszesz dziekuje za rozmowe bb. (Przepraszam po raz kolejny za wulgaryzmy staram sie je ogarniczać)

531ms4.jpg


Nie Kłóć Się z Głupcem , Bo Najpierw Sprowadzi Cię Do Własnego Poziomu A Potem Pokona Doświadczeniem


Opublikowano

Hmm bardzo ładnie zformułowane ... Wręcz idealne pytanie . Co ja robie w

tym projekcje ja Zbieram ekipe łącze ją w jeden Pro Team Jestem

zarządcą a to co ten noobek pisze ze silnika zainstalowac nie umiem to

prawda ponieważ 1. instalacja jest nie pelna do tego silnika a każdy

silnik inaczej sie instaluje 2. to ze jest po angielsku nie sprawia mi

problemu lecz ten noob nawet pomagac nie umie bo gdyby umiał to by

napisał aby mi pomóć

 

Odpowiada tobie @GodGreg ale do mnie się odnośi w poście :D

 

Pro Team :) yhym spoko

 

Nobek

? hmm... Fakt też nie potrafię zainstalować silnika... jest to

koszmarnie trudne, trzeba to robić przez serwery ambasady rosyjskiej...

 

Wgl przed kim ja sie tłumacze ?

 

Właśnie

nie wiemy :) przyczytał byś to jeszcze raz i usunął chyba że masz

problem z instalacjąsterowników do klawisza BackSpace :D

 

No to tak sumując składam ekipe , tworze Pro Team Staram sie utrzymac projekt rozwijam go nowe pomysly itp :) taki zarządca

 

 

Dla tych co nie rozumieją :)

 

Tłumaczę:

 

Szukam frajerów co zrobią wszystko za mnie ja będę ich poganiał jak owce na pastwisku :) i ogólnie wiecie pro team :D

 

 

ps.

pare słów do ggarculka czy jakos tak

Człowieku kolejne zgłoszenie podałem ze spamisz wkoncu nabijesz tyle % ze nie wyleziesz i bb

 

Przeczytaj

siebie :) i sprawdź w wikipedi co to spam :) Nie zapędzaj się bo skąd

ty wiesz ile ja wysłałem raportów i skąd wiesz co mam zamiar zrobić z

tymi obrazami..

 

-Zniesławienie publiczne

-Ugodzenie w moralność

-Demoralizacja społeczności forum

 

Nie wszyscy tutaj jak ty mają 18 lat :) żeby się tak wyrażać...

 

wiec jak masz problem idz porozmawiaj z mama pomoże a nie spamisz tylko

bo są ludzie którzy zadają pożądne pytania zgłaszają sie i co

najważniejsze pomagają ty tego nie robisz więc nie wiem po chuj tutaj

piszesz dziekuje za rozmowe bb. (Przepraszam po raz kolejny za

wulgaryzmy staram sie je ogarniczać)

 

Moja mama nie żyje już dobre kilka lat temu... (uważaj co i do kogo piszesz)

 

Ty jesteś jednym z tych ludzi co je zadaje ?... prosze cię!

 

Również dziękuję za piękny monolog

 

Nie przepraszaj, tylko tego nie rób, bo reprezentujesz tutaj klasę z trzepaka podwórkowego...

Opublikowano

Odpowiada tobie @GodGreg ale do mnie się odnośi w poście :D

 

Pro Team :) yhym spoko

 

Nobek

? hmm... Fakt też nie potrafię zainstalować silnika... jest to

koszmarnie trudne, trzeba to robić przez serwery ambasady rosyjskiej...

 

 

Właśnie

nie wiemy :) przyczytał byś to jeszcze raz i usunął chyba że masz

problem z instalacjąsterowników do klawisza BackSpace :D

 

 

 

Dla tych co nie rozumieją :)

 

Tłumaczę:

 

Szukam frajerów co zrobią wszystko za mnie ja będę ich poganiał jak owce na pastwisku :) i ogólnie wiecie pro team :D

 

 

Przeczytaj

siebie :) i sprawdź w wikipedi co to spam :) Nie zapędzaj się bo skąd

ty wiesz ile ja wysłałem raportów i skąd wiesz co mam zamiar zrobić z

tymi obrazami..

 

-Zniesławienie publiczne

-Ugodzenie w moralność

-Demoralizacja społeczności forum

 

Nie wszyscy tutaj jak ty mają 18 lat :) żeby się tak wyrażać...

 

 

Moja mama nie żyje już dobre kilka lat temu... (uważaj co i do kogo piszesz)

 

Ty jesteś jednym z tych ludzi co je zadaje ?... prosze cię!

 

Również dziękuję za piękny monolog

 

Nie przepraszaj, tylko tego nie rób, bo reprezentujesz tutaj klasę z trzepaka podwórkowego...

 

Heh za dużo sie opisałeś po 1. forum nie jest do kłótni wiec jak masz problem to wyjdz poprostu bo ja szukam pomocy a nie noobów tak jak ty :)

po 2. Szkoda mi cie bo sie uwziełeś a tyle % dostaniesz za spamy różne :) ojj juz raz odemnie za zgłoszenie dostałes wiec wiesz dużo byś musiał sie napracowac aby reszte % unicestwić :)

 

Pozdrawiam i Żegnam

 

Zeusek

531ms4.jpg


Nie Kłóć Się z Głupcem , Bo Najpierw Sprowadzi Cię Do Własnego Poziomu A Potem Pokona Doświadczeniem


Opublikowano

Forum to nie życie,,, Ban to nie koniec...

 

Tego kwiatu to pół światu, moderator jest na tyle odpowiedzialną i obektywną osobą tak mi się zdaję że wie co robić.

 

Dziwie się że nie zamknął dawno już tej farsy, którą zacząłeś.

 

Zmień nazwę tematu...

 

Szukam frajerów podpis Pan prezes zarządca :D "Zkontaktuj" się ze mną :) ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...