Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rajska Dolina Serwer! 1 - edycja [wl-on] [podobne do KW4 lecz lepsze!] [Super pluginy] Pisac zgloszenia!


jankesadamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: Rajska Dolina
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: RajskaDolina.maxc.pl:25780
134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.1 [1.5]
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 25 [wystarczajaco jak bedzie trzeba to zrobie 50-60 ;)
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: WL[KW4] Polepszone.
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Tak
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346055890__zalogaserwera.png
H@-Jankesadamus
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Witajcie serwer stworzony specjalnie dla was!
Możecie się poczuć jeszcze lepiej jak na KW4!
Serwer jest dobrze dopracowany a komendy są spolszczone! Nasze komendy to np:
/ZYCIA - [na start mamy 8] [max 10]
/OZYW _NICK_
Życia zdobywamy za pomocą diamentów które się zjada ;)
Mamy dobrze zgranych graczy którzy wiedza jak zadbać i zbudować piękny serwer :) Każdy ma obowiązek zrobić dom blisko innych domów i zrobić do niego ścieżkę tak aby cały ten zbiór domów tworzył piękniutkie miasteczko!
Zapraszam serdecznie Jankesadamus!

Uwaga!

Griferów nagradzamy banem a jego czynności wykonane na serwerze, zostają usunięte w 100%

Proszę uszanować administratora i szanować również serwer w który włożyłem wiele godzin pracy :)

_____________________________________________________________________________________

Wymagania dotyczące dołączenia na serwer

1. Lat: 12+

2. Kanał na YouTube i podstawa to nakręcenie przynajmniej 1 odcinka z serwera a następnie wysłanie mi linka do niego lecz to nie jest

obowiązkowe ale z czasem będzie

___________________________________________________________________________________

Wzór zgłoszenia na WhiteList:

1. Nick w MC:

2. Ile masz lat:

3. Coś o sobie:

4. Ile czasu spędzasz na serwerach:

5. Jak długo grasz w Minecraft'a?:

===========================================================================================

Zapraszam na serwer i polecam zagrać bo się opłaca! :)

Serwer nie padnie po tygodniu!

Mamy plany na wiele miesięcy a edycji całe mnóstwo

______________________________________________________________

Epicka Dynmap'a serwera pod tym adresem:

http://node48.pukawka.pl:10045/#

____________________________________________________________



13_mpcforum-logo.png

 

Opublikowano

1. Nick w MC: McFace


2. Ile masz lat: 13


3. Coś o sobie: Jestem graczem minecrafta od bety 1.8.1 gram czesto i dlugo.


4. Ile czasu spędzasz na serwerach:Duuużo

5. Jak długo grasz w Minecraft'a?: od 1.8.1

Opublikowano

1. Nick w MC: SebQu


2. Ile masz lat: 13 Lat.


3. Coś o sobie: Jestem (z reguły) miłym i spokojnym graczem, lubię sobie pograć z kimś w minecrafty oraz potrolować ^.^ Tak... Spokojnym, lecz tak jak każdy, moja cierpliwość ma granice. :) Od dawien dawna interesowałem się YouTubami, lecz jak to ja, miałem lenia, aaa to trzeba taki program, i jeszcze taki, a potem taki... no i skończyło się na tym że oglądałem filmiki dotyczące obróbki, ustawień nagrywania, i takie tam. Dopiero od kilku dni zacząłem wysyłać filmiki, mam tylko 8 widzów oraz 6 filmików, lecz nie zamierzam się poddać. :)


4. Ile czasu spędzasz na serwerach: Zależy jakich, na serwerze tego typu mogę ponad 3/4 godzinki. :)


5. Jak długo grasz w Minecraft'a?: Od połowy roku lecz mam nadzieje że nadrobiłem całą wiedzę o Minecrafcie (Po za redstonem, CZARNA MAGIA o.O).


 


Gdybyś chciał próbkę głosu, zachowania czy czego innego, to zapraszam na kanał, link w opisie. (REKLAMUJE SIĘ! ZHJETOWAĆ GO!)


 


Pozdrawiam, SebQu.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

1. Nick w MC: CzarnyTygrys


2. Ile masz lat:20


3. Coś o sobie:Kultura, dobrze się bawiący ,


4. Ile czasu spędzasz na serwerach: rożnie ale sporo


5. Jak długo grasz w Minecraft'a?: 2 lata jak nie wiecej

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Nick w MC: SkateSkill


2. Ile masz lat: 14


3. Coś o sobie: Siemka witam w moim podaniu :) . Jestem Mikołaj gram w minecrafta już długo.Gram w piłkę nożną mam dziewczyne :D


4. Ile czasu spędzasz na serwerach: Po 4-5 h :)


5. Jak długo grasz w Minecraft'a?: Od Alpha bo mi kolega pokazał w szkole podczas informatyki :)

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

1. Nick w MC: NowyMaly

2. Ile masz lat:18

3. Coś o sobie:Ogarnięty, kultura na wysokim poziomie, jez. polski opanowany :)


4. Ile czasu spędzasz na serwerach:Zależy ile mam wolnego czasu:)

5. Jak długo grasz w Minecraft'a?: Początki bety

 

Mam pytanko surowce wypadają ze stone'a czy można je normalnie wykopać? Osobiście nie przepadam za tym pierwszym

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...