Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL+TUT]Jak zrobić swój własny serwer Minecraft [Hamachi]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bukkit.png

Witam! Dzisiaj pokaże Ci jak zrobić swój serwer Minecraft.

CO BĘDZIE POTRZEBNE:

+ Bukkit [Download : [LINK] ]

+ Hamachi [Download : [LINK] ]

+ Połączenie internetowe.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Krok 1 .

Pobierz "Bukkit" .

Krok 2 .

Stwórz nowy folder.

Krok 3.

Wklej tam plik "CraftBukkit-[wersja].jar"

Krok 4.

Stwórz nowy dokument tekstowy i wpisz w nim taki kod :

 

@ECHO OFF
echo UNIVERSAL START
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
java -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

 

Krok 5.

Zapisz ten dokument jako : "NAZWA.bat"

Krok 6.

Odpal ten plik.

Krok 7. Wejdź w ten folder jeszcze raz i wejdź do pliku "Server.Properties" za pomocą notatnika.

 

EDYTUJ TAK:

 

#Minecraft server properties
#Wed Jun 08 16:01:08 CEST 2011
level-name=world NAZWA FOLDERU ZE ŚWIATEM NA SERWER.
allow-nether=true TUTAJ CZY CHCESZ NETHER CZY NIE... (true=tak , false = nie)
view-distance=10 TUTAJ ZOSTAW NORMALNIE
spawn-monsters= CZY MAJA SIĘ SPAWNOWAĆ STWORY (true=tak , false = nie)
online-mode= Czy ma być dla premium ? (true=tak , false = nie)
spawn-animals= CZY ZWIERZĘTA MAJĄ SIĘ RESPIĆ (true=tak , false = nie)
pvp= CZY GRACZE MAJĄ SIĘ BIĆ (true=tak , false = nie)
max-players= DOWOLNA ILOŚĆ GRACZY
server-ip= TWOJE IPv4 Z HAMACHI
level-seed= SEED (NASIONO) DLA TWOJEGO "WORLD'A"
server-port=25565 ZOSTAWIAMY
allow-flight= CZY GRACZE MAJĄ LATAĆ (true=tak , false = nie)
white-list= CZY CHCESZ ŻEBY GRACZE KTÓRYCH WPISZESZ NA LISTE TYLKO WCHODZILI (true=tak , false = nie)
spawn-protection=1 ZOSTAWIAMY

 

Krok 8.

Zapisz > ...

Krok 9.

Odpal serwer.

Krok 10.

Stwórz sieć o nazwie twojego serwera i podajesz kolegom takie coś:

Nazwe sieci: np. MAREK-123 (jakie chcesz)

Hasło do sieci: 12345 (jakie chcesz)

IP Serwera: NP... 12.13.14.15.16 (zależy jakie mamy)

Krok 11.

Wyłącz ZAPORĘ SYSTEMU WINDOWS...

Krok 12.

Żeby wgrać pluginy trzeba ściągnąć pliki .jar i wgrać je do folderu "Plugins"

Krok 13.

Graj na serwerze!

 

 

 

- - - - - - - - - - - -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...