Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][1.5.1][24/7]Server skyblock No-premium 30slotów DEDYK


kolomakolo123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gorszego serwera Skyblock nie widzialem zaraz udowodnie dlaczego :)

1. Administracja jest przyglupia totalnie nie ogarnia tego co robia przyklad :

- Przez dziesiec min prosilem zeby dodali do sklepu dynie bo jakis admin je usunal przez przypadek oczywiscie po 10 min dali mi bana :D

- Zostalem zbanowany za to ze mam itemki z redstone ( cokolwiek to znaczy screeny beda na dole ) Co ciekawsze redstone jest na sprzedasz w sklepie wiec chyba ci debile nie ogarniaja :)

- Na spawnie stoja enderchesty ktorych nie da sie otworzyc gracze prosili zeby je przestawili oczywiscie nikt tego nie zrobil przez 2 dni

- CALKOWICIE IGNORUJA GRACZY

- Nigdy nie slyszeli o czyms takim jak ortografia

To tylko kropla w morzu o tym jak dziala tam administracja :)

2. Ceny w sklepie sa okropnie niezrownowazone...

3. Mozna wychodzic na normalna mapke i zbierac sobie wszystko co sie chce gdy poinformowalem admina o tym on dal mi w nagrode dirt :)

4. Diamenty, Zloto, Rubiny, Kwarc sa tylko dla vipow cos nie halo...

5. Spawn jest okropnie brzydki i zbudowany w 5 min

SERDECZNIE NIE POLECAM SERWERA

Pozdrawiam wkurwiony Lavilos :*

post-439943-0-17696800-1367353041_thumb.png

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Wiem ze mam unbana myslisz ze to zmieni moja opinie?:)

Nikt mnie nie przeprosil ani nie zamienil ze mna slowa takze ... powodzenie :>

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...