Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyskakujący błąd! Mega wkurzający


energy1111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od wprowadzenia aktualizacji tej z lvl 103 co chwile wyskakują mi 2 błędy. Nie da sie normalnie grać. Szukałem już po innych tematach rozwiązania ale nigdzie nie znalazłem jasno opisanego poradnika jak sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc mądre głowy!!! :)
A te błędy to:
file.html

 

file.html

 

Dodam, że posiadam laptopa:
Windows 7

Intel core i7-2679QM CPU @ 2.20GHz

8Gb RAM 1333 MHz DDR3

Geforce GT 555M

 

A na reszcie się nie znam :P
Proszę o jakiś jasny poradnik dla nowicjusza w tych sprawach bo informatykiem nie jestem!!!!

Opublikowano

Nic Ci pomoże, nie ma rozwiazania na to, jezeli klient serwera jest zle zrobiony bedzie Ci wywalać błąd C++, przy teleporcie itp. Jedynie mozesz sciagnac klienta innego serwera, co jest stabilny i nie wywala bledow, np. EliteMT2 i launchera dodac serwera na ktorym grasz. Mi to pomaga, lecz nie wszystkie serwery maja launchera.

Opublikowano

Aktualizacja systemu , najnowsze sterowniki , odinstalowac z systemu
wszystkie visual c++ i zainstalować x86 z 2008 lub z 2010 roku
(sprawdź,na których będzie chodzić - bo np. GTA IV wymaga starszej
wersji visual c++ i jak mam windows 8 musiałem nową odinstalowywać i
wgrywać tą z 2008 roku bo inaczej nie szło). A co do wersji x64 czy x86
tutaj się nie patrzy jaka jest wersja systemu tylko ilu bitowa jest
aplikacja ,metin jest 32 bitowy dlatego zainstaluj x86.

Opublikowano

przeskanuj kompa bo mozliwe ze masz na nim sality dlatego wywala ci blad z bibliotekami. jezeli wykryje ci te viry to szukaj w google jak najlepiej je usunac :)

 

edit

albo zaktualizuj sterowniki ;)


9gm1.jpg




Opublikowano

Robic ci sie tak dlatego ze brakuje ci jakiegos sterownika nic na to nie poradzisz ;p

Albo ogarniesz brakujace sterowniki xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...