Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie znajde bronie, plecaki, gdzie isc po zrespieniu?


adulu2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie sie najlepiej udac po zrespieniu po najpotrzebniejsze rzeczy typu bron, leki, zywnosc,itp?

Gdzie potem jako-tako zaopatrzony udawac sie po bron palna?

Opublikowano

Jeśli grasz sam to polecam się udawać na farmy itp. Żeby sobie najpierw leków jedzenia i pare broni nazbierać.

A z kimś to zawsze możesz iść na większe miasta

Ogólnie polecam na początek:Shrute Farm, Góra mapy i też możesz spróbować dół, jeśli z kimś grasz.

A tutaj jeszcze link do tutka:

http://www.mpcforum.pl/topic/790875-tutlokalizacje-broni/


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Ja osobiście polecam Ci zrobić tak : idziesz do Clearviev , bierzesz leki , może m4 nawet , lecisz do smallvile , tak samo robisz jak w clearviev , a potem już wołasz kolegów i lecice na takie miejsca jak : Shrute Farm , Camp Splinter , Norad , Airport , Tyler Ranch , Tunel .

 

Pewnie zapytacie się po co do tego kolega w takich miejscach jak camp , shrute , tyler ranch ? Nie wiadomo co może trafić się po drodze ;) Raz miałem tak , że brałem itemki z tyler ranch , aż tu nagle mi wbił jakiś koleś do szopki i mnie z mosberga .

 

@t

To moje zdanie :)

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Opublikowano

Oke dzieki wszystkim, zalozmmy, ze jestem na 40 osobowym serwie, gdzie sie tak najbezbieczniej udac po jakies bandaze, latarke, bron biala, itp?

Opublikowano

Jesli jest 40 osob, to do takich najmniejszych miejsc.

Zależy też czy logasz po serwerach czy chodzisz po mapie.

 

Ale tak to możesz iść na góre mapy(północ)

Lub do takich mniejszych miejsc jak:

Superior Junction,Patch Farm, Whitestone mountain

 

Zależy też czy grasz na cheatach i czy sam czy z kimś, to może najpierw napisz


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

nie gram na cheatach, nie logam sie po serwach i ogolnie to czasami z kolega sie chodzi, czasam nie, wiesz jak to jest :D

zalozmy, ze jestem z kolega :)

Opublikowano

No to jak nie logasz to obierz sobię trasę, z góry później clearview możesz spróbować lub ominąć, shrute farm i później dalej idziesz przez mniejsze miasta lub do Norad


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...