Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][Normalne Diaxy][PVP][Królestwa][HARD-survival][Pierwszy w Polsce][Dedyk] mc.hardmode.pl


ThePiranessi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mc.HardMode.pl


ᴥ Dodatki

Niemożliwość budowania w trakcie 'lotu'

Pochodnie mogą zostać postawione na twardym gruncie, nie da się ich postawić na żwirze, piasku, ziemi.

Dodatkowo poniżej pewnej granicy jest 'zbyt mało powietrza' i oświetlenie z pochodni po prostu nie działa(głębie jaskiń)

Została dodana grawitacja cobble stone'a i dirtu

Stone(kamień 'przetopiony' lub standardowy) można wykopać

TYLKO kilofem żelaznym lub diamentowym, zużywają się one ponadto o wiele szybciej

Gdy wykopiemy jakieś złoże(np węgiel) kamień pod, nad oraz po 4 jego stronach zamienia się w cobble'a

(w połączeniu z grawitacją daje to większe zagrożenie podczas wydobywania złóż - wpadnięcie w lawę lub przepaść).

Można to wykorzystać do zdobycia materiałów na kamienne narzędzia w początkowej fazie gry

Potworom zostały dodane bronie oraz zbroje. Wszędzie można zobaczyć zombie w zbrojach czy nawet szkielety z mieczem zamiast łuku.

Z wszelkich potworów wylatują losowo ulepszone przedmioty wszelkiej maści (od drewnianych po diamentowe), są one jednak bardzo zużyte.

Dodany ulepszony creeper (łatwo go rozpoznać), który wybucha po 1 uderzeniu/strzale - polecam na niego łuk.

Tnt oraz creepery przy wybuchu pozostawiają o wiele więcej materiałów.

Tnt można zapalić tylko czerwoną pochodnią (zrobioną z redstone dust). Jest to skuteczny sposób na kopanie cobble'a.

Ponadto tnt występuje naturalnie obok żwiru a używać go można poniżej wysokości 100.

Królestwa są rodzajem frakcji/gildii. Mogą być dowolnie tworzone przez graczy.

Dostępna jest spora ilość komend dla królestw, które nie występują normalnie. Najważniejsze z nich to:

-ustawianie bazy dla królestwa (sethome), nie ma jednak komendy na powrót do spawna.

przejmowanie terytorium - lider królestwa może przejąć terytorium 16x16 (jeden chunk) i

rozwinąć je maksymalnie do 80x80 kratek (chunki muszą być obok siebie).

Pomaga w tym mapa, na którą można mieć wgląd używając specjalnej komendy.

Gracze spoza królestwa mają zakaz budowy/niszczenia czegokolwiek na przejętym terenie (chyba, że online są 3 gracze z danego królestwa).

Każdy może jednak otwierać skrzynki/drzwi. W momencie gdy obcy gracz wejdzie na teren, wyświetla się informacja o zagrożeniu.


POSIADAMY FORUM I SERWER TEAMSPEAK3 !!!
(Link i IP znajdziesz na spawnie)


Drop ze Stone'a

NIE!!!! Teraz zdobywasz wszystko normalnie!



[Właściciele]: Sahee & Piranessi

Rekrutacja ON na naszym Forum !!!


Podstawowe Informacje

IP: mc.HardMode.pl

Ilość slotów: 150

PvP: Tak

Moby: Tak

WhiteList: Off

Typ: HARD Survival+Królestwa

Nether: Tak

Premium: Nie wymagane

Wersja: 1.5.1

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Na pewno wbije

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Start o godzinie 18:00. Serwer jest ukazany jako włączony, i nawet jest sporo graczy, lecz to troszkę inaczej działa, to jest serwer "network", składający się obecnie z 3 serwerów, + ten jako 4. Slotów pokazanych jest 800, lecz też inaczej jest, tzn. na serwer HM jest 150 slotów, na frakcje 250, na skyblock 150, guns 150, + serwer lobby, na który składa się reszta slotów.

Myślę, że troszkę objaśniłem, o 18 będzie można wejść na serwer.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

No zamknie to ktoś?.. ;P

Chciałbym nowy temat założyć, który nie będzie się nazywać zapowiedzą.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Jak chcę żeby ktoś zamknął, to nie zamyka, a jak chcę, żeby nie zamykał to zamyka..

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...