Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Produkty firmy Adobe i nie tylko - Nie pobiera się.


DJ D-VorT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem ze ściąganiem na komputerze. Pierw wymienię czego nie mogę ściągać, a potem opisze problem dokładniej.

 

-Java

-Produkty Adobe

-Niektóre pliki instalacyjne (np. Defraggler).

 

Problem tkwi w tym że podczas pobierania pozostaje 1 sekunda do końca i plik się nie ściąga (99%). Nie mam żadnych antywirusów ani firewall'i. Proszę o pomoc.

f.t system SS* : ssssrj.jpg

csyt2-signa.png

Opublikowano

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Niestety sytuacja jest tragiczna .

W systemie siedzi okropny wirus Sality ,Który zaraża i niszczy pliki wykonywalne na wszystkich dyskach :

 

 

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\lodmg.sys -- (amsint32)
PRC - [2013-04-29 12:14:16 | 000,051,370 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\D-VorT\Ustawienia lokalne\Temp\winajojp.exe
PRC - [2013-04-29 12:09:25 | 000,012,970 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\D-VorT\Ustawienia lokalne\Temp\iawse.exe
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\DomainProfile\AuthorizedApplications\List]
"C:\Program Files\gta sa\samp.exe" = C:\Program Files\gta sa\samp.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\WINDOWS\Explorer.EXE" = C:\WINDOWS\Explorer.EXE:*:Enabled:ipsec -- (Microsoft Corporation)
"C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\nmckbh.exe" = C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\nmckbh.exe:*:Enabled:ipsec
"C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\winkwwwad.exe" = C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\winkwwwad.exe:*:Enabled:ipsec
"C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\winnwwha.exe" = C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\winnwwha.exe:*:Enabled:ipsec
"C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\wintqkebe.exe" = C:\DOCUME~1\D-VorT\USTAWI~1\Temp\wintqkebe.exe:*:Enabled:ipsec
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center]
"FirstRunDisabled" = 1
"AntiVirusDisableNotify" = 1
"FirewallDisableNotify" = 1
"UpdatesDisableNotify" = 1
"AntiVirusOverride" = 1
"FirewallOverride" = 1
"UacDisableNotify" = 1

 

Niestety w logach widać sporo autoryzacji IpSec w zaporze .

I to jest właśnie powód nie do końca ściągania się plików .

Najlepszym pomysłem byłby format ,ale możemy spróbować powalczyć z tą okropną infekcją .

Na pierwszy rzut oka widać że infekcje przeniosłeś za pomocą jakiegoś urządzenia przenośnego np . pendrive , karta pamięci , dysk zewnętrzny .

Charakterystyczne wpisy mountpoints:

 

O33 - MountPints2\{8822ffb6-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\aUtOplay\COMMANd - "" = E:\buyj.exe
O33 - MountPoints2\{8822ffb6-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\AutoRun\command - "" = E:\buyj.exe
O33 - MountPoints2\{8822ffb6-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\ExplorE\COmmand - "" = E:\buyj.exe
O33 - MountPoints2\{8822ffb6-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\opeN\coMmand - "" = E:\buyj.exe
O33 - MountPoints2\{8822ffc0-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\AuToplAy\coMMaNd - "" = F:\bhtikt.pif
O33 - MountPoints2\{8822ffc0-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\AutoRun\command - "" = F:\bhtikt.pif
O33 - MountPoints2\{8822ffc0-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\ExpLore\cOmmAnd - "" = F:\bhtikt.pif
O33 - MountPoints2\{8822ffc0-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\opEn\comMAnd - "" = F:\bhtikt.pif
O33 - MountPoints2\{8822ffc1-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\AUtoplaY\commaND - "" = G:\fmxowh.pif
O33 - MountPoints2\{8822ffc1-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\AutoRun\command - "" = G:\fmxowh.pif
O33 - MountPoints2\{8822ffc1-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\exPlore\COmmand - "" = G:\fmxowh.pif
O33 - MountPoints2\{8822ffc1-a0f1-11e2-b690-0019e08224b1}\Shell\open\cOmMaND - "" = G:\fmxowh.pif

 

Podaj jeszcze loga USBFix i z opcji Listing utworzy ci się log .
Prześlij mi .

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Tak się składa że coś mi się zaczęło okropnego dziać i musiałem sformatować komputer (bardzo powolne włączanie się, zacinanie, spadki FPS). Jestem świeżo po formacie. Zainstaluje wszystkie potrzebne mi produkty Adobe, Jave i League of Legends. Mógł byś doradzić jak się zabezpieczyć przed tego typu wirusem?

csyt2-signa.png

Opublikowano

Wybiorę jednak ESET'a. Kiedyś brat mi go podesłał i dosyć dobrze się spisywał. I jeszcze jedno pytanie. Czy sam anty wirus wystarczy czy raz na jakiś czas skanować programami typu Sality Kill?

csyt2-signa.png

Opublikowano

Słuchaj skoro sformatowałeś to infekcja może powrócić .

Bo w logach były ślady podpinania zainfekowanego urządzenia przenośnego zainfekowanego przez Sality .

Więc te pendrivy , karty pamięci i inne dyski masz je sformatować bo nadal zawierają geny Sality i zabawa powraca jeśli go podepniesz .

Przed podpięciem zabezpiecz się jakimś darmowym programem antywirusowym obojętnie jakim może być nawet Avast który dosyć nieźle blokuje infekcje z autodtwarzania + Panda USB Vaccine

Panda USB Vaccine to program do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem przenoszącym przez dyski przenośne .

Pobierz ten program + jakiś AV .

W panda USB naciśnij Computer Vaccination i podepnij pendrive ,ale miej jeszcze jakąś osłone rezydetną bo nie raz się zdarzało że Sality potrafił skutecznie ominąć zabezpieczenie .

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

A co z pendrivem zrobiłeś ???

Jezu ile razy mam się ciebie pytać ???!?!

Czy używasz jakieś dyski przenośne ?

Bo Sality właśnie przepuściłeś z np pendrive, dysku zewnętrznego , karty FLASH .

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Używam kabla USB od telefonu. Wczoraj podłączając ESET usunął mi wszystko z niej :<. Sformatowałem ją.

csyt2-signa.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...