Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wersja 1.5.1][Survival+Frakcje i Freebuild 2w1:)][24/7]Diamentowa Kolonia Zapraszamy :)


drjointttt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png


Diamentowa Kolonia SezonII



informacje.png


strzalka.gif TYP: Survival+Frakcje

 

strzalka.gif Sloty: 23

 

strzalka.gif IP: go.owncraft.pl:9423


strzalka.gif Potwory:wlączone


strzalka.gif Zwierzęta: włączone !


strzalka.gif PvP:wlączone


strzalka.gif Premium: Bez premium


strzalka.gif Nether: włączone !


strzalka.gif BialaLista: Wyłączona


admini.png
Właściciel: DrJ0intt


pluginy.png

BARDZO PRZYDATNE I DOBRZE DOPASOWANE DO TEGO TYPU Serwera.

Moge zdradzić że mam zamiar wgrać SurvivalGames jeżeli bedzie

troche wiecej ludzi na serwie :D



inf.png


Jeżeli szukasz serwera, na którym chciałbyś się wyżyć, to akurat tu trafiłeś idealnie!

Stwórz lub dołącz do frakcji i walcz z innymi, może to
ty staniesz się przewódcą niezwyciężonej frakcji :D


Wejdź na serwer, a nie pożałujesz!


Serdecznie zapraszamy !




Opublikowano

Wygląda na to, że administracja nie jest ogarnięta jeśli sama nie przestrzega regulaminu MPCforum... Mam na myśli refreshy co 24h -.- Zgłaszam i nie polecam...

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

lol widzę ze nie wpadłeś na to że nie wiedziałem ze refy mogą być co 24 godz ....ale skory ty od razu osądzasz ludzi zamiast się spytać czemu tak często refy to pozdro i powodzenia w dalszym życiu xxd

Opublikowano

Wygląda na to, że administracja nie jest ogarnięta jeśli sama nie przestrzega regulaminu MPCforum... Mam na myśli refreshy co 24h -.- Zgłaszam i nie polecam...

Wiesz skoro zbierasz minusy (może to twoje hobby) jesteś pewnie nie lepszy...(i nie obrażaj administracji bo zarobisz w końcu od niej :))( mi tam ref nie przeszkadza )

 

 

Po za tym czy będzie zwiększana ilość slotów?

Opublikowano

Bullshit, nie ma zadnego freebuildu. Wlasciciel na serwerze powiedzial ze to dlatego ze admin na mpc nie chce zmienic nazwy tematu...

Opublikowano

Tak będzie więcej slotów :)

 

AREKZIOM, dnia 02 Maj 2013 - 23:07, napisał:

Bullshit, nie ma zadnego freebuildu. Wlasciciel na serwerze powiedzial ze to dlatego ze admin na mpc nie chce zmienic nazwy tematu...

Tak napisałem ci na serwie bo to prawda, pisałem do lord hades powiedział żebym dal link i nazwę a gdy mu wysłałem od tamtej pory cisza ...a ja tego zmienić nie mogę da się zmienić treść i tagi tematu ale NIE NAZWĘ ...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...