Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoże ktoś zrobić parę klas na cod moda?


Lyniu6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, pomoże ktoś zrobić klasy? pare juz zrobiłem ale tych trudniejszych jeszcze nie umiem.

 

klasy zwykle:

 

1. Amadeusz bron mp5 +10 dmg + int 15 hp 0 wytrz 0 kondy 0 int

2. Lekki Snajper scout 1/3 + deagle, 20 hp 0 wytrz 40 kondy 0 int

3. Tajniak m4 ciche kroki 15 hp 0 wytrz 5 kondy 0 int

4. Terrorysta ak 1/5 na resp u wroga + ubranie wroga hp 0 wytrz 0 kondy 40 int 0

5. Cygan galil hp 35 1/3 na kradziez perku

6. Granadier p90 1/2 he autodestrukcja hp 0 wytrz 0 kondy 40 int 0

7.Nocny jastrzab deagle widzi niewidzialnych 0 hp 0 wytrz 40 kondy 0 int

 

 

Klasy premium (obojętnie z jaką flagą)

 

1. Czolgista(premium) ak + bazuka ( 8/12 naboi) 2 skoki mniejsza grawitacja 40 hp 40wytrz 20 kondy 0 int

2. Aniol(premium) m4 +scout 1/1 50hp 0 wytrz 25 kondy 0 inta

3. Elitarny snajper(premium) 1/1 scout 1/1 noż 0hp 0wytrz 100kondy 0inta

4. Ninja 1/1 ppm 20 hp 0 wytrz 50kondy 0 inta 20 niewidzialności 2 skoki mniejsza grawitacja

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...