Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy serwer RP+Jail. Odsiadujesz wyrok, zarabiaj pieniądze, wpłać kaucje i prowadź nowe życie. (Z automatyzowany serwer) 24/7


mikirusser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg PrisonBreak

Info.png

strzalka.gif TYP: RP+Jail

strzalka.gif Sloty: 15

strzalka.gif IP: Prisoncraftpl.maxc.pl:25905

strzalka.gif Potwory: Nie

 

strzalka.gif Lagi: Nie

 

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Nie

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Nie

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

strzalka.gif Automat: W większości

Admin.png

Kapitan - PolaczekxGaming Wlasciciel - Red... :D Straznik - Snager Straznik - Ceerfur

pluginy.png

:>

InfoDOt.png

 

Witam i zapraszam was na serwer

RP+Jail. O co w tym chodzi? O to, źe odsiadujesz wyrok w

więzieniu, zarabiasz tam pieniądze itd. Aby wyjść na wolność musisz

wpłacić kaucje w wysokoĹci 10.000$. Prace dostępne: -Górnik

-Rybak Są teź prace nakładane przez Straźników i Kapitanów.

 

 

PLAC APELOWY :D

 

post-413390-0-79726800-1367237603_thumb.png

 

 

SKLEP

post-413390-0-28469500-1367237685_thumb.png

 

SZPITAL

post-413390-0-41169400-1367237701_thumb.png

 

NOCLEG

post-413390-0-77493100-1367237718_thumb.png

 

KOPALNIA

post-413390-0-28490500-1367237734_thumb.png

 

CAŁOŚĆ

post-413390-0-62177200-1367242230_thumb.png

 

Prace dostępne na serwerze

 

- Tartak

- Górnik

- Farmer

- Pisarz

Będzie więcej

 

Opublikowano

Nie polecam serwer

1. Jak kopałem cobbla dedłem bo sie zrespił

2. Te niby wiezienie nie jest podobne do wiezienia

3. Serwer nic nie ma związanego z RP

4. Serwer jest nie ogarnięty

5. Mogę jeszcze więcej wymienić punktów ale nie chce mi się pisać

Reffuje sie co 24h

Opublikowano

ja nie refuje tylko zapraszam ! ps zrespił sie mogłeś rozkopać serwer jeszcze nie skończony



ps to nie jest zwykły jail

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...