Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Silnik gry z otwartym swiatem


Loocker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Szukam darmowego, najlepiej polskiego silnika via www. jedyny warunek: trzeba poruszac sie po mapce. Najlepiej jak latwo bd mozna dodawac moby, itemki, skille itp. :)

skpUo.png

Opublikowano

Pójdę tak na łatwiznę, ale tam też będziesz miał opinię :)

''Kiedyś chciałem być numerem jeden. Już nie chce teraz, od jedynki jest zbyt blisko do zera''

Opublikowano

sms za 30zł za 100 coinsów to ja podziękuję...

 

Nie ma na prawdę nic ? zero? Żadnego darmowego silnika 2d?

skpUo.png

Opublikowano

Tak jak koledzy wyżej napisali, wydaję mi się, że nie ma silnika 2d z otwartym światem po polsku. Jedyne po polsku to te z gvwww, ale jak chcesz za darmo to pozostają tylko po angielsku. Zresztą, zapomnij o silniku 2d z otwartym światem, który jest napisany optymalnie ...

 

Albo korzystaj z angielskich, albo kup na gvwww... Innych opcji nie ma, no chyba, że sam napiszesz ;)

Opublikowano

Są polskie za darmo.. Wystarczy poszukać na sourceforge.

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

Prosze bardzo, wpisz w google ElymanteaEngine.

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

No a ty myślisz, że pobierzesz gotowy silnik z grafiką ala z tibi i gre zrobisz? Pomyśl. -.- Wgraj, i zobacz + dodaj link dema dla wszystkich.

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

No niestety. ;/ Ja ten silnik testowałem i wiem jak wygląda, dlatego się wypowiadam.. ;D Dałem mu 1 propozycje, a dalej odsyłam do wujka google. ;x

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...