Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy serwer RP+Jail. Odsiadujesz wyrok, zarabiaj pieniądze, wpłać kaucje i prowadź nowe życie. (Z automatyzowany serwer) 24/7


MineUserFaker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg PrisonBreak

Info.png

strzalka.gifTYP: RP+Jail

strzalka.gifSloty: 15

strzalka.gifIP: Prisoncraftpl.maxc.pl:25905

strzalka.gifPotwory: Nie

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Nie

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Nie

Admin.png
n - PolaczekxGaming Kapitan - Red...:D Straznik - Snager Straznik - Ceerfur

pluginy.png
:>

InfoDOt.png
Witam i zapraszam was na serwer RP+Jail. O co w tym chodzi? O to, Ĺźe odsiadujesz wyrok w wiÄzieniu, zarabiasz tam pieniÄdze itd. Aby wyjĹÄ na wolnoĹÄ musisz wpĹaciÄ kaucje w wysokoĹci 10.000$. Prace dostÄpne: -GĂłrnik -Rybak SÄ teĹź prace nakĹadane przez StraĹźnikĂłw i KapitanĂłw.

 

Opublikowano

Dostałem bana, za nie ogar RP. Uciekłem parę razy, ale to nie powód żeby od razu wywalać z serwera. Mogliście dąć kick z ostrzeżeniem i już więcej bym nie uciekał, a nie od razu walić Perm-a. Liczę na unbana, bo chciałbym jeszcze pograć na waszym serwerze.

Opublikowano

Ja tez dostalem bana nwm za co

1:Byłem nowy na servie

2:Nie wiedzialem ze da sie wyjsc

Mogliscie dac kur reset a nie banowac all.Wiec licze na unbanned

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

15 slotów i najlepszy server hmm... Ale rozumiem hajsu nie ma

Nie zablokowaliście dostępu do miejsc? Jak nie będzie administracji to będą wyłazić, a nie bo to jest logiczne -,-

 

a i banować graczy i nie pisać powodów i za to czego jeszcze nie wiedzą bo nawet nie zdąża przeczytać.

Opublikowano

Ty dostałeś innego bana, ktoś musiał grać ip podobnym lub takim co ty masz i dostał bana na ip i cb wzięło na nick

 

Możesz wbić innym, podobnym nickiem

Moj brat jeszcze gra więc .....

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...