Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z zapłatą za złoto przez SMS.


MiroAlabangi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

SMS mogę wysyłać normalnie , ale jak chce wysłać SMS na wot za złoto to wyskakuje " błąd wysyłania wiadomości" a zaraz " spróbuj ponownie " . Nie wiem co zrobić... Ktoś może wie?

Opublikowano

Witam!

SMS mogę wysyłać normalnie , ale jak chce wysłać SMS na wot za złoto to wyskakuje " błąd wysyłania wiadomości" a zaraz " spróbuj ponownie " . Nie wiem co zrobić... Ktoś może wie?

Masz odpowiednią sumke na telefonie?

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie bo wysyłałem gdzieś tydzień temu , na BP4F. I było wszystko ok. A teraz..,. A jak mam to jak odblokować? I jak to sprawdzić?

Opublikowano

To przesyłanie jest jakieś walnięte. W instrukcji piszę że wysyłająć na numer 70068 dostane kod. Wysłałem , dostałem i gdzie to teraz wpisać. Nic się nie stało... Na początku pisało że wysyłać na numer 7568 , ale w tedy wyskakuje błąd wysyłania wiadomości. I co wy na to? Po prostu to co oni z tym zrobili to masakra...

Opublikowano

Powinni to jakoś jaśniej wytłumaczyć. A nie porobią setki różnych na wpół działających sms kodów i zadowoleni :/

Opublikowano

Nooo... Powinni , ale co zrobić? Jak ktoś kupował złoto tym nowym sposobem to proszę o napisanie , jak?

Opublikowano

Mówiłeś, że dostałeś kod, może powinieneś zalogować się na profil, zakładka do wpisywania kodów i go tam wklepać? Spróbuj.

 

Pozdrawiam.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Mówiłeś, że dostałeś kod, może powinieneś zalogować się na profil, zakładka do wpisywania kodów i go tam wklepać? Spróbuj.

 

Pozdrawiam.

Nie , nic nie pomogło

Opublikowano

To problem wota , bo kolega ostatnio nawet kupowal nowa simke - nic mu nie dalo . Polecam platnosci przelewem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...