Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] takie gów... wygrywają rankedy.


Gorillaz PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CRY ME A RIVER

 

straszny bol dupy jak na akali z warmogiem ganblejdem i zhonją

Coś Ci się nie podoba w tym buildzie ? :) grałem na topie nie na midzie więc STFU.

 

haters gonna hate

 

wstawiłem tylko by pokazać hejt .. sobie dalej mam to wiecie gdzie *.* nie obchodzi mnie opinia kogoś o mnie :] , to tylko świadczy o was .

 

Pozdro i Nara :)

43632fe65e5807de7d906483cb12ef36.png

Opublikowano

Nie widze żadnego sensu w tym temacie. Garen jak garen, bulid pewnie z polecanych, troche farta i wygrał. MÓWI SIĘ TRUDNO

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Blitz też się nie popisał . xD

Denerwują mnie takie nooby , czasami mam przykładowo 14/3 i LOSE a w enemy jest taki co ma 1/10 i wygrywa ...

No to GG WP ...

Opublikowano

A co konkretnie w tym screenie jest takiego strasznego? Bo jakoś nie mogę dostrzec. Ot przeciętny ranked.

Opublikowano

No i co nam tym pokazałeś? Garen jest tankiem, to co że taka farma? Jako tank miał nawet spoczko staty,

jak dla mnie gorszy jest twój build ..

Grałem na topie nie na midzie , nie pouczaj mnie brązie ;)

43632fe65e5807de7d906483cb12ef36.png

Opublikowano

Oj takie straszne, twój noob team przegrał z noob teamem i w ogóle to była wina Tuska...

 

 

Grałem na topie nie na midzie , nie pouczaj mnie brązie

 

Oh ale ty jesteś pro, jesteś najlepszy, i w ogóle... Ucz nas wszystkich mistrzu wielki bogu lola, daj autograf prosze...

 

Wkurza mnie takie coś ,,O matko przegrałem w grze muszę popłakać w internecie"

Opublikowano

Widze, ze na MPC cały czas jest przekonanie, że ten kto ma więcej killi jest zajebisty, chuj z tym jak gra. Poziom tego forum schodzi coraz bardziej na psy...

2d82fcx.jpg
Opublikowano

Grałem na topie nie na midzie , nie pouczaj mnie brązie ;)

Może i brąz ale jak widze twoją historię to myślę ,że nie zasługujesz na gold V.

Nadal sądzę, że jest tak jak koledzy UP pisali.. Przegrałeś i płaczesz.

Nie chce kłótni, cześć.

Opublikowano

Nie płacze tylko pokazuję jak można wygrać rankeda , czy tylko ja wstawiam takie ssy? jest dokładnie napisane " Media " więc mogę dodać tło logowania do lola .

 

Będę dodawał co mi się tylko podoba i mam serdecznie wyje**** w wasze opinie.

43632fe65e5807de7d906483cb12ef36.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...