Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na jakim hostingu mogę założyć serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !

  • Zgłaszam się tutaj z ogromnym , lecz szybkim do rozwiązania problemem.

    Otóż,chcę założyć serwer dedykowany Minecraft,lecz nie mam konta bankowego.Szukam takiego hostingu,na którym wyślę SMS za np. 30 zł,a kwota która się wpłaci na serwer będzie wynosiła 30 zł,a nie połowę ,a co gorsza,jeszcze mniej.

    Bardzo,ale to bardzo proszę o pomoc !







  • PS. Odpadają hostingi typu : craftserve.pl , ownserwer.pl.


    Z góry, dziekuje i pozdrawiam.
Opublikowano

Jesci chcesz wysłac sms na Own ten za

30,75 PLN

 

To musisz wysłać 2 takie sms i bd miał 30zł na 20 slotowy serwer ;p chyba ze masz znizke np. 20%

oDYVDfv.gif
Opublikowano

x

 

czemu odpada craftserver to też dobry hosting?

Ehh.

Ponieważ muszę wysyłać 3 SMS po 30 zł aby wpłaciła się cała kwota (30 zł)

Opublikowano

Witam, www.disCONNECT.pl

SMS za 30,75 zł = 15.75 zł do PORTFELA!

Slot już od 1.5 zł.

ItemShop, kontakt telefoniczny, +5 dni za każde przedłużenie, i wiele wiele więcej.

 

PS. Nikt nie da Panu 100% wartości SMSa, dlaczego?

Ponieważ SMS za 30.75 zł to 25zł NETTO a 5,75 zł podatek VAT.

Z czego hosting z 25zł dostaje od 50% w górę.

 

Proszę przetestować disCONNECT.pl . Jeżeli interesuje Pana trzy dniowy okres testowy to proszę napisać na GG 6304718

//nieregulaminowa sygnatura - reklama hostingu

//BR3ND

Opublikowano

Witam, www.disCONNECT.pl

SMS za 30,75 zł = 15.75 zł do PORTFELA!

Slot już od 1.5 zł.

ItemShop, kontakt telefoniczny, +5 dni za każde przedłużenie, i wiele wiele więcej.

 

PS. Nikt nie da Panu 100% wartości SMSa, dlaczego?

Ponieważ SMS za 30.75 zł to 25zł NETTO a 5,75 zł podatek VAT.

Z czego hosting z 25zł dostaje od 50% w górę.

 

Proszę przetestować disCONNECT.pl . Jeżeli interesuje Pana trzy dniowy okres testowy to proszę napisać na GG 6304718

 

 

Podpisuję się pod tą ofertą, polecam.

Opublikowano

Chcesz prawdziwy hosting gdzie jest 0 lagów?
Polecam Cihttp://disconnect.pl/
Mają ItemShop co sprawia łatwość w zarządzaniu, WYSOKIE STAWKI SMS, webFTP, Harmonogram zadań, szybki kontakt, każde przedłużenie daje +5 dni gratis, darmową bazę MYSQL! POLECAM!

Opublikowano

Polecam pixelteam, ustawiasz sobie tyle slotów ile chcesz (Ja mam 7- s4.pixelteam.net:25775)

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

Polecam mineserv.eu ,ale jak to @UP UP UP UP UP UP UP UP mówił zawsze będzie połowa kwoty dla operatora inaczej się nie opłaca

Mogę pomóc przy serwerze znam się na pluginach piszcie do mnie na pw lub skype a pomogę!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...