Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[IBot] - Cracked 9.86 i inne starsze protokoły (prawdopodobnie wszystkie)


tejdi123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W KOŃCU!

wpadliśmy na to jak crackować IBot'a.

Zapytacie jak?

Wystarczyło kilka poprawek w c++ bot'a, musieliśmy go dekonstruować i usunąć pare linijek kodu, poza tym musieliśmy podmienić kilka plików .dll.
Czy działa i jak?

Wszystko do zobaczenia na filmiku:


 

http://www.youtube.com/watch?v=7Bhi-KluHv0
 

 

LICZĘ NA REPUTACJE I ŁAPKI W GÓRĘ ZA CRACKA PONIEWAŻ KILKA OSÓB SPRZEDAJE TEGO CRACKA, JA UDOSTĘPNIAM GO ZA FREE!

=======================

inne linki:

- strona redbot'a: tibiaredbot.com.br

- strona ibot'a: tibiaibot.com

Opublikowano

Dlaczego piszesz, że wał jeżeli nie sprawdziłeś?


Gdybyś sprawdził dziękowałbyś mi za cracka, a tak siejesz chaos -.-...


Starałem się pomóc w redbocie i teraz staram się pomóc w ibocie.


Opublikowano

Zmiany w c++ pomijają system logowania, ponadto podmienione pliki .dll coś uzupełniają, nie znam się na tym. Za cracka zapłaciłem kolesiowi z Torga: )
A co do ventriloo, nie wiem co się stało, spróbuj pobrać jeszcze raz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...