Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][PVP][Królestwa][HARD-survival][Pierwszy w polsce][Dedyk] mc.hardmode.pl


Shad3rs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mc.HardMode.pl


ᴥ Dodatki

Niemożliwość budowania w trakcie 'lotu'

Pochodnie mogą zostać postawione na twardym gruncie, nie da się ich postawić na żwirze, piasku, ziemi.

Dodatkowo poniżej pewnej granicy jest 'zbyt mało powietrza' i oświetlenie z pochodni po prostu nie działa(głębie jaskiń)

Została dodana grawitacja cobble stone'a i dirtu

Stone(kamień 'przetopiony' lub standardowy) można wykopać

TYLKO kilofem żelaznym lub diamentowym, zużywają się one ponadto o wiele szybciej

Gdy wykopiemy jakieś złoże(np węgiel) kamień pod, nad oraz po 4 jego stronach zamienia się w cobble'a

(w połączeniu z grawitacją daje to większe zagrożenie podczas wydobywania złóż - wpadnięcie w lawę lub przepaść).

Można to wykorzystać do zdobycia materiałów na kamienne narzędzia w początkowej fazie gry

Potworom zostały dodane bronie oraz zbroje. Wszędzie można zobaczyć zombie w zbrojach czy nawet szkielety z mieczem zamiast łuku.

Z wszelkich potworów wylatują losowo ulepszone przedmioty wszelkiej maści (od drewnianych po diamentowe), są one jednak bardzo zużyte.

Dodany ulepszony creeper (łatwo go rozpoznać), który wybucha po 1 uderzeniu/strzale - polecam na niego łuk.

Tnt oraz creepery przy wybuchu pozostawiają o wiele więcej materiałów.

Tnt można zapalić tylko czerwoną pochodnią (zrobioną z redstone dust). Jest to skuteczny sposób na kopanie cobble'a.

Ponadto tnt występuje naturalnie obok żwiru a używać go można poniżej wysokości 100.

Królestwa są rodzajem frakcji/gildii. Mogą być dowolnie tworzone przez graczy.

Dostępna jest spora ilość komend dla królestw, które nie występują normalnie. Najważniejsze z nich to:

-ustawianie bazy dla królestwa (sethome), nie ma jednak komendy na powrót do spawna.

przejmowanie terytorium - lider królestwa może przejąć terytorium 16x16 (jeden chunk) i

rozwinąć je maksymalnie do 80x80 kratek (chunki muszą być obok siebie).

Pomaga w tym mapa, na którą można mieć wgląd używając specjalnej komendy.

Gracze spoza królestwa mają zakaz budowy/niszczenia czegokolwiek na przejętym terenie (chyba, że online są 3 gracze z danego królestwa).

Każdy może jednak otwierać skrzynki/drzwi. W momencie gdy obcy gracz wejdzie na teren, wyświetla się informacja o zagrożeniu.


POSIADAMY FORUM I SERWER TEAMSPEAK3 !!!
(Link i IP znajdziesz na spawnie)


Drop ze Stone'a

NIE!!!! Teraz zdobywasz wszystko normalnie!



[Właściciele]: Sahee & Piranessi

Rekrutacja ON na naszym Forum !!!


Podstawowe Informacje

IP: mc.HardMode.pl

Ilość slotów: 70

PvP: Tak

Moby: Tak

WhiteList: Off

Typ: HARD Survival!

Nether: Tak

Premium: Nie wymagane

Wersja: 1.5.1

bez gif.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...