Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] SerwerMT2 2013 roku jakie pliki serwerowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze sb od terenza powyciagac item_proto.MYD,MYI,frm,refine_proto.MYD,MYI,frm i bd mial sys ulepszen, oraz moze shopy od niego wziasc shop.MYD,MYI,frm,shop_item.MYD,MYI,frm

 

Noi questy

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

najlepsze są czyste, podstawowe pliki, jeśli chcesz się nauczyć edycji. Przeróbki jak masz leniwą dupę lub liczysz na szybkie odpalenie serwera i trzepanie kasy z IS

57199140501148694665.png

Opublikowano

najlepsze są czyste, podstawowe pliki, jeśli chcesz się nauczyć edycji. Przeróbki jak masz leniwą dupę lub liczysz na szybkie odpalenie serwera i trzepanie kasy z IS

Chce się uczyć ale na czymś trzeba zacząć po zatym jak zaczałeś temat to możesz mi podać jakieś tematy z czego mam się uczyć żeby potrafić usuwać błędy na serwerze itp

Opublikowano

Chce się uczyć ale na czymś trzeba zacząć po zatym jak zaczałeś temat to możesz mi podać jakieś tematy z czego mam się uczyć żeby potrafić usuwać błędy na serwerze itp

Pobierz te pliki: http://www.mpcforum.pl/topic/652473-dl-pliki-serwerowe-2011-vdi-by-kociol/

Wklej na nie te: http://www.mpcforum.pl/topic/768196-dl-czyste-serverfiles-by-terenzo/

 

W ten sposób będziesz miał czyste, stabilne i szybkie pliki gotowe do edycji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...