Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przyspieszyć obroty wentylatora podłogowego :D


Titanjium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Właśnie wyciągnąłem wentylator, bo później nie będzie mi się chciało po niego w lato iść ;d Otóż chciałbym zmodyfikować trochę ten wiatrak, aby dawał większe obroty, ale nie wiem za co się brać. Model wentylatora to: Romix VT 44 (http://www.ceneo.pl/1461389) kupiłem w Carrefourze. Chociaż daje na trójkę, to wciąż wiatr leci za słabo ;/ Da się do jakoś zrobić???

Opublikowano

Na pewno jest inna możliwość, ale nie znam jej. Nie chce kupować nowego wentylatora, ten jest całkiem dobry. Ale potrzebuje tylko zwiększyć moc, na pewno da się, tylko jakoś trzeba "dostarczyć" więcej prądu do silnika i tyle. Z parę lat temu lubiłem wyciągnąć silniczek z jakiegoś samochodu i podłączać do baterii :D Podłączałem 1,5 V to nie za bardzo. Podłączyłem 12 V i różnica była ogromna. Więc na pewno ten wiatrak również można "podkręcić" jak się mówi :D

Opublikowano

skoro jest inna możliwość to sobie rób, przerób silnik i zapłać za przewinięcie/wymianę 100zł , załóż ponownie.

 

będziesz zadowolony ze zrobiłeś sam zamiast kupić następny wentylator za 70-80 zł

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...