Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ludzi do założenia serwa :)


krzysiek99998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam ludzi do założenia serwa.
Sam potrafię dość dużo, miałem własnego serwa, lecz nie potrafiłem zrobić lauchera ( to było rok temu proszę nie komentować ^^)
Oceniam się w:
pisaniu questów 5(6)/10
Dodawaniu itemów do handlarzy ( banał chyba nie ma kogoś kto nie potrafi ^^ ) 10/10
Komendy 7/10
Nie mam zamiaru rozdawać itemów z Navi, i nie poszukuję takich osób.


Mniej więcej serwer będzie taki:

Na start 125/150 lv, lub od npc ( 125/150 max )
Skille P - P. teleportacji, lub od npc
Max staty - 90/100
Bez 6 skilla i 6/7 B
Ulepszacze na epiki dropią z metków
Rękawice złodzieja itd u NPC


Sys. Ulepszeń
Stal+9-Szmaragd +9-Rogowa zbroja +9 ( na każde ulepszanie potrzebne ulepszacze )
Bojowy +9- Syrek +9- Rogowy miecz +9 ( _____,_________,_______,_____,______)
(Rogowe eq - itemy z PL które można zrobić ze stalki +6 i ulepszaczy, lub broni 65 i ulepszaczy)


Dodane:
Autopoty, kostiumy razem z fryzurami, i wyrównane staty w broniach

Ludzi znających się na stawianiu serwa proszę o kontakt na PW i opisać mniej więcej swoje umiejętności.


Nie wiem gdzie stworzyć temat więc przepraszam, ew. proszę o link gdzie mogę stworzyć taki temat :)

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...