Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Kwadratowa Masakra [10slotów] [Zaczynamy o 12:30]


Halowas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Masakra 3

Skyblock

 

 

 

 

Kwadratowa Masakra to serwer tworzony przez skkf i grają tam popularni youtuberzy.

 

A ja robie Dla wszystkich chętnych, ale wymagam.

 

Aby sie dostać do wl to napisz podanie w komentarzu:

 

1. Nick

2. Wiek

3.Dlaczego ty:

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska)

 

 

 

Wymagam:

 

- Team Speak 3 (Ts3)

 

 

Po zaakceptowaniu podania, pisze ip serwera.

 

 

 

Nasz Team Speak:

 

IP: 94.249.205.102

 

Proszępisać podania :D

 

i po napisaniu podania prosze wejsc na team speak'a

Opublikowano

Nick Savarill

2. Wiek 15


3.Dlaczego ty: Lubie walka na 2 druzyny

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska) Niebieska

Pomogłem, daj lajka ! :)

Opublikowano

Nick Savarill

2. Wiek 15

3.Dlaczego ty: Lubie walka na 2 druzyny

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska) Niebieska

Zakceptowany, wejdz na ts

Opublikowano

1. Nick: Dejmentu


2. Wiek: 15


3.Dlaczego ty: Jestem miły, nie wyzywam, zachowuje się kulturalnie oraz staram się nie popełniać błedów ort. i interp.


4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać: Obojętne, mogę isć tam gdzie jest miejsce.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

 

1. Nick: Dejmentu

2. Wiek: 15

3.Dlaczego ty: Jestem miły, nie wyzywam, zachowuje się kulturalnie oraz staram się nie popełniać błedów ort. i interp.

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać: Obojętne, mogę isć tam gdzie jest miejsce.

Podanie Zakceptowane, prosze wejsc na ts3

Opublikowano

1. Nick: iAVATARi


2. Wiek: 16


3.Dlaczego ty: Lubię pograć na serwerach tego typu ;)


4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska) Obojętnie ale preferuję niebieską ; d

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

1. Nick Ostry

2. Wiek 15

3.Dlaczego ty:lubie grac na takich serwerach i nie wyzywam

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać !niebieska!

 

 

1. Nick: iAVATARi

2. Wiek: 16

3.Dlaczego ty: Lubię pograć na serwerach tego typu ;)

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska) Obojętnie ale preferuję niebieską ; d

Podania Zaakceptowane prosze na ts 3

Opublikowano

1. Nick:TwistedPL


2. Wiek:15


3. Dlaczego ty:Kocham Mc i współpracuje z innymi. Czesto gram w mc ;D


4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska):Niebieska

Opublikowano

1. Nick:Malej


2. Wiek:14


3.Dlaczego ty:Bardzo lubie minecrafta,od dłuższego czasu szukam servera,gram często w mc,prawdopodobnie będę najmilszą osobą na servie :D


4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać : Czerwona



Na TS wejdę za jakieś 20 min spowodowane jest to tym, że trwają u mnie w domu prace :p (Mam mutacje)


Opublikowano

 

1. Nick:Malej

2. Wiek:14

3.Dlaczego ty:Bardzo lubie minecrafta,od dłuższego czasu szukam servera,gram często w mc,prawdopodobnie będę najmilszą osobą na servie :D

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać : Czerwona

 

 

 

1. Nick:TwistedPL

2. Wiek:15

3. Dlaczego ty:Kocham Mc i współpracuje z innymi. Czesto gram w mc ;D

4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska):Niebieska

Podanie zaakceptowane. Ludzie Ci co pisali podania mają byćna ts bo zaraz zaczynamy !!!!

 

Wszyscy zo napisali Podanie maja wejsc na ts3/ Jeżeli nie usuwam z whitelisty

Jeżeli nie wejdziecie też niedowiecie sie o ip serwera

Opublikowano

1. Nick _RaQu_


2. Wiek 16


3.Dlaczego ty :Dawno nie grałem na tego typu servach


4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska) Niebieska

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

1. Nick Lex


2. Wiek 15


3.Dlaczego ty: Bardzo lubie gre zespołową umiem tworzyć, współpracować i dobrze sie bawić bo chyba o to chodzi w tej grze i żeby jeszcze nie trollować :D


4. Do jakiej drużyny chcesz się dostać ( czerwona/niebieska) Niebieska

zu439g.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...