Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Da się bs'a, kamer moda lub multihacka wykryc po logach?


Adriano™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli jedynie mozna wykryc hacki które dodaja jakie kolwiek wartosci naszej postaci, np, szybkosc ataku? Reszty nie da sie wykryc?

Bo jade na auto potach na multi hacku, i na bs. A GA napisał dziś że po logach dojdzie kto siedzi na bs :P

Opublikowano

Bs'a Ci nie wykryje . Jedynie SpeedHack, jeżeli nie masz zablokowanego HackShielda, może Ci dojśc po logach ,

Na serwerze nie HackShielda, naczy w kliencie :P. Bs v3 moze wykryc po logach? Lub bs'a na kamer modzie?

Opublikowano

Na serwerze nie HackShielda, naczy w kliencie :P. Bs v3 moze wykryc po logach? Lub bs'a na kamer modzie?

speed hack też jest w prawdzie wizualny i nic nie dodaje w grze.

ale i tak da się to wykryć.

Każdy speed hack wysyła logi, jeżeli hs nie jest zablokowany.

Graj na modzie, a logi nie będą wysyłane, pozdrawiam

 

ps. Każdy nowy client ma hsa :)

Opublikowano

speed hack też jest w prawdzie wizualny i nic nie dodaje w grze.

ale i tak da się to wykryć.

Każdy speed hack wysyła logi, jeżeli hs nie jest zablokowany.

Graj na modzie, a logi nie będą wysyłane, pozdrawiam

 

ps. Każdy nowy client ma hsa :)

Mam klienta od EliteMT2 z 2011 roku. Spatchowanego + launcher serwera na którym gram ;) HS brak :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...