Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zapisać się do Ligi HaxBall


Hajda™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbierz grupkę ludzi (5;2;3;4) takie zazwyczaj są składy

i poprostu się dogadaj z inną drużyną, nie ma jakiś wielkich zapisów. miłej gry ;)

Opublikowano

Masz 4 bardzo znane fora zaqhax, pl-hb, hmtl i ballhax. Zeby na tych forach pograc musisz byc bardzo doswiadczonym graczem haxballa :].

Opublikowano

Masz 4 bardzo znane fora zaqhax, pl-hb, hmtl i ballhax. Zeby na tych forach pograc musisz byc bardzo doswiadczonym graczem haxballa :].

Gadasz bzdury, można grać nawet jako amator - dla czystego fanu. Aczkolwiek wtedy nie ma pewności, że Cię przyjmą. Do autora postu : poszukaj jakiś mniejszych lig, które dopiero powstają, tam poziom jest niższy i pograsz.

''Kiedyś chciałem być numerem jeden. Już nie chce teraz, od jedynki jest zbyt blisko do zera''

Opublikowano

Zbierz grupkę ludzi (5;2;3;4) takie zazwyczaj są składy


i poprostu się dogadaj z inną drużyną, nie ma jakiś wielkich zapisów. miłej gry

Pomocnik
Opublikowano

Na pl-hb jest liga dżentelmenów, polega to na drabince, i najwyższe pozycje zajmując miejsce wywalonych drużyn z wyższych lig które przestały istnieć, sprawiały kłopoty lub były nieaktywne. To daje możliwość dołączenia w trakcie sezonu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...