Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][NonPremium][50slotów][Zupki][Itemki na gildie][SoupCraft.pl]


korcholio121

ZAGRASZ?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ZAGRASZ?

    • TAK
      4
    • NIE (CZEMU?)
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie proponuje serwera.Poniewaz serwer jest brzydki.Np komenda /gildie niedziala a jest na serwerze.Na gildie potrzeba naprawde durzo rzeczy.Jabym powiedzial ze to serwer jest Hard a nie normalny survivval.

Ps.Nigdzie niepisze ze to Hardkor !!!!

Opublikowano

@UP

Brzydki to sam jestes, idz po słownik..." durzo rzeczy"

Zainstaluj Mozille ma poprawiane błędów :)

@Topic

Fajny serwer polecam :D

 

Pozdro Szymon ~ Pucza ~ PPayPucza

Opublikowano

@uciu1111 to nie jest hardcore choć niedługo planujemy dodać trochę rzeczy z Hardcore typu ban za deda na 2 godzinki albo 2 dni! /gildia jak już i po prostu zapomniałem dać /pex reload po dodaniu permissions do używania tej komendy ale nasi administratorzy szybko naprawili problem.. co do '' Ponieważ serwer jest brzydki'' Nie wiem o co ci chodzi wydaje mi się ze masz 12 lat i myślisz że bloki diamentowe są Cool i przez to że ich nie ma nie podoba ci się serwer! Pozdrawiam!

http://my-bukkit.pl/ My - Bukkit.pl - Twoje centrum bukkita


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...