Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Propozycja]Dział WarThunder oraz World OF Planes (czy jakoś tak)


patryk01077

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wot na poczatku tez byl slaby, mysle ze mozna zrobic nowy dzial i zostawic do wakacji jak nie wypali delete albo do innych mmo, jak wypali to rozkerca sie dzial i zostaje

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Wot na poczatku tez byl slaby, mysle ze mozna zrobic nowy dzial i zostawic do wakacji jak nie wypali delete albo do innych mmo, jak wypali to rozkerca sie dzial i zostaje


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Wot na poczatku tez byl slaby, mysle ze mozna zrobic nowy dzial i zostawic do wakacji jak nie wypali delete albo do innych mmo, jak wypali to rozkerca sie dzial i zostaje

robienie dzialu dla bardzo slabej bety?

nie ,subforum do wota bo ta sama firma robi o ile sie orientuje

­

Opublikowano

robienie dzialu dla bardzo slabej bety?

nie ,subforum do wota bo ta sama firma robi o ile sie orientuje

 

Tak, ta sama firma. W sumie zaniedługo to będzie można przemianować WoTa na Wargaming i zrobić 3 subfora: WoT, WoWP, WoWS xD

76561198001815076.png
Opublikowano

 

Tak, ta sama firma. W sumie zaniedługo to będzie można przemianować WoTa na Wargaming i zrobić 3 subfora: WoT, WoWP, WoWS xD

To tez dobry pomysl.

 

robienie dzialu dla bardzo slabej bety?

nie ,subforum do wota bo ta sama firma robi o ile sie orientuje

Gralem w cloded beta wot, i to byl shit a widzisz wybil sie.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

To tez dobry pomysl.

 

 

Gralem w cloded beta wot, i to byl shit a widzisz wybil sie.

 

Kiedyś może była to trudna gra ale teraz to pikuś :p

76561198001815076.png
Opublikowano

Wot na poczatku tez byl slaby, mysle ze mozna zrobic nowy dzial i zostawic do wakacji jak nie wypali delete albo do innych mmo, jak wypali to rozkerca sie dzial i zostaje

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...